Waga Szczur

Waga Szczur, czyli „Porównuję” i „Kieruję”

Jest to człowiek uprzejmy, pogodny i pozytywnie nastawiony do życia. Uwielbia się bawić, nie odmawia sobie przyjemności, odpoczynku ani relaksu. Praca jest dla niego tylko formą zarabiania pieniędzy, które to może później spożytkować na imprezy, wycieczki, fajne ubrania czy jakieś markowe sprzęty, których mogliby pozazdrościć mu znajomi.

Waga urodzona w roku Szczura marzy o wielkich rzeczach, najczęściej jednak o tych, które są kompletnie poza jej zasięgiem. Zamiast rozwijać, to co ma czy to, co realnie mogłaby mieć, myśli o wielkich projektach, na które potrzeba wiele motywacji i ciężkiej pracy. Najczęściej zostają one więc w jej głowie, bo prawda jest taka, że przepracowywanie się i całkowite poświęcanie karierze, są zupełnie nie w jej stylu.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Waga Szczur potrafi jak mało kto działać na ludzi. Jej łagodność, jakiś rodzaj dziecięcej radości i słodycz potrafią rozmiękczyć niejedno serce i sprawić, że wszelkie grzeszki są im natychmiast wybaczane. Wagi Szczury bywają także drobiazgowe i wnikliwe. Zawracają sobie głowę szczegółami, na które inny człowiek nawet nie zwróciłby uwagi. Mają dobrą pamięć oraz naturalną zdolność do tworzenia.

Miłość: Waga Szczur potrafi zrobić świetne pierwsze wrażenie – mężczyzna jest szarmancki i potrafi prawić komplementy, kobieta natomiast hipnotyzuje wzrokiem i wykorzystuje swój seksapil. Jeśli chce kogoś zdobyć, najprawdopodobniej więc mu się to uda i to bez większych problemów. Zakochany jest oddany, lojalny i wierny. Nie ma problemu z okazywaniem pozytywnych uczuć. Nie lubi jednak żadnych komplikacji, a w trudnych momentach często ucieka lub po prostu zamyka się w sobie.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Bliźniętami, Lwem, Strzelcem i Wodnikiem z roku Małpy, Smoka lub Woła

Unikaj: Baranów, Raków i Koziorożców z roku Konia oraz Królika

Znane Wagi Szczury: Silvio Berlusconi, Kasia Bujakiewicz, Jimmy Carter, Eminem, Avril Lavigne, Agnieszka Osiecka, Gwyneth Paltrow, Ashlee Simpson

  • ADD YOUR COMMENT