Ryby Wąż

Ryby Wąż, czyli „Wierzę” i „Odczuwam”

Jest to człowiek emocjonalny i bardzo uczuciowy. Wiele bierze sobie do serca, nie lubi zawodzić bliskich, kłócić się ani zbytnio się wychylać. Dzięki swojej inteligencji, pracowitości, odpowiedzialności i nowatorskiemu spojrzeniu na świat, zazwyczaj osiąga jednak w życiu więcej niż inni, żyje dostatnie i spełnia się na wielu płaszczyznach.

Ryba, która przyszła na świat w roku Węża uwielbia naturę, harmonię i zwierzęta. Zdecydowanie bliżej jej więc do spokojnej wsi niż głośnego miasta, w którym żyje się szybko i intensywnie. Nie jest jednak samotnikiem – wręcz przeciwnie, ma wielu przyjaciół i barwne życie towarzyskie. Lubi wspólne imprezy, podróże oraz wszelkiego rodzaju zdrową rywalizację.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Ryba Wąż jest skromna, a pieniądze nie są dla niej czymś, za co warto byłoby się zabijać. Co prawda, bardzo się jej one trzymają i zazwyczaj nie narzeka na ich brak, jeśli jednak miałaby ich mieć o połowę mniej niż teraz, też świetnie dałaby sobie radę. Człowieka urodzonego pod tymi znakami charakteryzuje także uczciwość, która czasem wręcz zadziwia innych.

Miłość: Ryba Wąż jest romantyczna, kokieteryjna, czuła i delikatna. Jej naturalna uroda i sympatyczny styl bycia sprawiają, że mimo wrodzonej skromności, ciężko nie zwrócić na nią uwagi. Łatwo ją też polubić, a nawet pokochać, ma w sobie bowiem coś eterycznego i tajemniczego. Miłość jest dla niej bardzo ważną kwestią, nigdy więc nie bawi się uczuciami innych i nie uznaje niezobowiązujących romansów. Pragnie szczęśliwej rodziny i domu, w którym będzie czuła się kochana i rozumiana.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Bykiem, Rakiem i Koziorożcem z roku Koguta, Wołu oraz Smoka

Unikaj: Bliźniąt, Panien i Strzelców z roku Tygrysa oraz Świni

Znane osoby spod znaku Ryby Wąż
  • Zdzisław Beksiński
  • Krzysztof Ibisz
  • Paweł Janas
  • Julia Pietrucha
  • Agnieszka Radwańska
  • Andrzej Saramonowicz
  • Ewa Ziętek

Zobacz również osobną charakterystykę dla

ryby horoskop chiński znak zodiaku wąż

  • ADD YOUR COMMENT