Panna Kogut

Panna Kogut, czyli „Analizuję” i „Przezwyciężam”

Jest to osoba, która mocno wierzy w prawo, zasady i wszelkie normy. Dużo pracuje, jest ostrożna, zapobiegliwa, zdyscyplinowana, uczciwa i dokładna. Lubi mieć wszystko uporządkowane i na swoim miejscu. Bezpiecznie czuje się wówczas gdy ma zapłacone wszystkie rachunki, pełną lodówkę, wypełnione zobowiązania i skończoną pracę.

Panna urodzona w roku Koguta jest osobą bardzo wytrzymałą. Dzielnie znosi wszelkie przeciwności losu, zawody miłosne i problemy, które na nią spadają. Po chwilowych upadkach, podnosi się jeszcze silniejsza i mocniej zdeterminowana. Krzyki, płacze i użalanie się nad sobą, zupełnie nie są w jej stylu. Niestety wiąże się to także z tym, że często mierzy się ze wszystkim sama, nie chcąc opowiadać innym o swoich słabościach.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Panna Kogut to człowiek racjonalny i bardzo inteligentny. Świetnie radzi sobie z wszelkimi zagadkami, łamigłówkami czy problemami, wymagającymi chłodnej kalkulacji i logicznego myślenia. Nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach, jest w stanie zachować zimną krew i mądrze zareagować.

Miłość: Panna Kogut chce mieć nad wszystkim kontrolę, podobnie jest więc także w kwestii miłości. Lubi dominować, rzadko więc oddaje się bezrefleksyjnie pod skrzydła swojej drugiej połówki. Zakochana jest jednak czuła, troskliwa, niekonfliktowa, wyrozumiała i wierna. Czasem bywa nadopiekuńcza i nieco zbyt przewidywalna, na co lekarstwem może być bardziej wyluzowany partner, który od czasu do czasu porwie ją na jakąś szaloną imprezę i pokaże, że warto korzystać z życia na każdej jego płaszczyźnie.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Bykiem, Rakiem, Skorpionem, Koziorożcem i Wodnikiem z roku Węża, a także z Bykiem Wołem oraz Koziorożcem Smokiem

Unikaj: Bliźniąt, Strzelców i Ryb Królików, a także Strzelców Kogutów

Znane Panny Koguty: Beyoncé, Mariusz Błaszczak, Grzegorz Ciechowski, Gloria Estefan, Karl Lagerfeld, Stanisław Lem, Cesar Millan, Jerzy Połomski, Zdzisława Sośnicka, Jerzy Zelnik

  • ADD YOUR COMMENT