Lew Koza

Lew Koza, czyli „Pożądam” i „Zależę”

Jest to osoba żywiołowa, emocjonalna, silna i nieco brawurowa. Lubi ryzykować i żyć na całego, dzięki czemu niemal nigdy się nie nudzi. Postronni obserwatorzy uważają, że ma dużo szczęścia oraz, że wszystko przychodzi jej bez wysiłku. Nie jest to jednak prawda. Człowiek ten latami uczy się tego jak pokazać się z najlepszej strony i szuka sposobu na to, by nie zwariować w tym zakręconym świecie.

Jego metoda jest więc prosta – nie przejmować się za bardzo tym, co na około i nie brać sobie zbyt wiele do serca. Żyć najlepiej jak się da, być dobrym dla ludzi, spełniać się, realizować marzenia, znaleźć balans między pracą, a zabawą i poznać jak najwięcej świata. Brzmi świetnie, a jak jest z realizacją? Jeśli znasz jakiegoś Lwa Kozę, to wiesz!

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Lew urodzony w roku Kozy nie lubi planować. Żyje tu i teraz, nie oglądając się za siebie i nie wyglądając za bardzo tego, co jest przed nim. Ma wiele talentów artystycznych, ogromną wyobraźnię, inteligencję i poczucie humoru. Śmieje się głośno i szczerze, zawsze jest sobą i nigdy nikogo nie udaje. Ma wielu przyjaciół, jest bowiem istotą stadną, która kompletnie nie potrafi żyć w pojedynkę.

Miłość: Lew urodzony w roku Kozy potrafi kochać całym sobą i to wręcz miłością szaleńczą. Dla uczucia jest w stanie poświęcić niemal wszystko – niemal ponieważ nie poświęci nigdy swoich ideałów ani nie zrobi umyślnie krzywdy komuś innemu. Jest temperamentnym kochankiem, najlepszym przyjacielem, świetnym rodzicem i pocieszycielem w trudnych chwilach. Partner do pozazdroszczenia!

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Baranem, Bliźniakiem, Wagą, Wodnikiem, Strzelcem i Koziorożcem z roku Świni, Królika oraz Konia

Unikaj: Byków, Skorpionów i Wodników Psów

Znane Lwy Kozy: Eldo, Mick Jagger, Robert De Niro, Serj Tankian, Stefano Terrazzino, Grzegorz Turnau

  • ADD YOUR COMMENT