Koziorożec Szczur

Koziorożec Szczur, czyli „Stosuję” i „Kieruję”

Jest to człowiek bardzo inteligentny, ambitny i skuteczny. Wie, że na szczyt prowadzą nie marzenia, a ciężka praca, działa więc po to by mieć w życiu lepiej. Jest nieco tajemniczy i z pewnością nie należy do ludzi, z których można by było czytać jak z otwartej księgi. By dobrze go poznać, potrzeba czasu, cierpliwości i… morza alkoholu.

Koziorożec, który na świat przyszedł w roku Szczura szybko się uczy, jest spostrzegawczy i doskonale analizuje to, co się wokół niego dzieje. Nic nie umknie jego uwadze, a większość z tego, co wychwycił – mądrze wykorzystuje. To wytrawny gracz, którego trudno oszukać czy wykorzystać. Zna swoją wartość i jest dumny ale nie w sposób, który by był trudny do zniesienia. Czuć jednak to, że warto go szanować, ponieważ jest człowiekiem, który niejedno w życiu osiągnie.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Koziorożec Szczur jest konkretny, uczciwy i szczery. Jednocześnie ma w sobie mnóstwo taktu i potrafi zachować się w każdej sytuacji. Opanował też do perfekcji trudną sztukę balansu pomiędzy pracą i obowiązkami, a dobrą zabawą i kontaktami międzyludzkimi. Jest świetnie zorganizowany, dzięki czemu nie narzeka na brak czasu. To realista, z małą domieszką tradycjonalisty, który bardziej niż maszynom i nowym wynalazkom – ufa sobie samemu.

Miłość: Koziorożec Szczur jest czuły w sposób dyskretny. Niechętnie obnosi się z miłością w miejscach publicznych czy w towarzystwie, nadrabia jednak bardzo gdy pozostaje ze swoją drugą połówką sam na sam. Ma bowiem w sobie mnóstwo zmysłowości i szybko uczy się co sprawia jego partnerowi rozkosz. Zakochany jest wierny, lojalny i troskliwy. Wiele potrafi wybaczyć i zazwyczaj pierwszy wyciąga rękę po kłótniach. Powinien prowadzić domowy budżet, ponieważ ma głowę na karku i jest bardzo obowiązkowy.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Bykiem, Lwem, Panną, Skorpionem i Rybami z roku Wołu oraz Małpy. Szczęście da Ci także Byk, Panna i Ryby urodzone w roku Smoka

Unikaj: wszystkich Koni, a szczególnie tych spod znaku Barana, Raka i Wagi, a także Baranów i Wag Królików

Znane Koziorożce Szczury: Joanna Brodzik, Gérard Depardieu, Lewis Hamilton, Bartosz Kapustka, Andrzej Mleczko, Tomasz Oświeciński, Vanessa Paradis, Sean Paul, Donna Summer, Andrzej Zaucha

  • ADD YOUR COMMENT