Lew Pies

Lew Pies, czyli „Pożądam” i „Niepokoję się”

Jest to istota niezwykle magnetyczna, atrakcyjna i potrafiąca skupić na sobie uwagę wszystkich, którzy ją otaczają. Ma ciekawą osobowość, która łączy wesołe usposobienie z łagodnością oraz spokojem. Bardzo przyjemnie przebywać w jej otoczeniu, słuchać tego co mówi, bawić się z nią czy dyskutować na przeróżne tematy. Przyjemnie też na nią popatrzeć , ponieważ zazwyczaj jest piękna i bardzo czarująca.

Lew urodzony w roku Psa żyje tak, by mieć jak najwięcej luzu. Nie lubi się spieszyć ani robić kilku rzeczy na raz. Jest pracowity jednak swój grafik układa tak, by zawsze znaleźć czas dla siebie i odrobiny przyjemności. Chętnie podróżuje, imprezuje, spotyka się z przyjaciółmi i pielęgnuje swoje hobby.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Lew Pies jest wyrozumiały i bardzo lojalny wobec ludzi, na których mu zależy. Potrafi działać bezinteresownie, ponieważ ma bardzo dobre serce. Zazwyczaj jest też taktowny, uprzejmy i umie się zachować. Wie na ile, z kim może sobie pozwolić i raczej nie zdarza mu się przekraczać tych barier. Gdy ma problemy, rzadko dzieli się nimi z innymi. Woli rozwiązywać je na własną rękę i nie pokazywać całemu światu, że jest nieszczęśliwy.

Miłość: Lew Pies szybko przywiązuje się do ludzi i momentalnie obdarza ich zaufaniem. Podobnie jest jeśli chodzi o miłość. Zakochany daje z siebie dwieście procent normy, jest lojalny, stoi murem za partnerem i ze wszystkich sił stara się dać mu szczęście. Często bywa więc, że więcej daje niż otrzymuje.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Bliźniakiem Koniem, a także z Baranami, Bliźniętami, Wagami, Wodnikami, Strzelcami i Koziorożcami z roku Tygrysa oraz Królika

Unikaj: Byków, Skorpionów i Wodników Smoków oraz Kóz

Znane Lwy Psy: Kate Bush, Bill Clinton, Bruce Dickinson, Irena Jarocka, Madonna

  • ADD YOUR COMMENT