Baran Wąż

Baran Wąż, czyli „Jestem” i „Odczuwam”

Osoba ta jest ciekawa świata, chce się uczyć, odkrywać i doświadczać. Ciągle obserwuje, analizuje i wyciąga wnioski. Nie lubi stać w miejscu ani się nudzić, chętnie podróżuje i dokonuje zmian – czy to w swoim wyglądzie, czy w pracy czy też w zainteresowaniach.

Baran Wąż uwielbia luksusy i wygodę, na które wydaje sporo pieniędzy. Oszczędzanie w ogóle nie przychodzi mu łatwo, nie powinien więc zajmować się domowym budżetem. Lubi mieć obok siebie kogoś, na kim może polegać, kto czasem da mu dobrą radę, pocieszy, przytuli i otrze łzy. Jest bowiem zdecydowanie istotą stadną, która na dłuższą metę źle znosi samotność.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Barany urodzone w roku Węża mają też zazwyczaj jakieś talenty. Warto je odkrywać i pielęgnować, ponieważ mogą przynieść wiele samozadowolenia, spełnienia oraz… pieniędzy! Ważne jest by taki Baran Wąż miał przy sobie motywującego go mentora, w innym wypadku może szybko się poddać.

Miłość: Baran Wąż pragnie stabilizacji oraz związku na dobre i złe. Miłość jest dla niego bardzo ważną kwestią, nie pozwala więc na to, by ktoś bawił się jego uczuciami. Dąży do związku partnerskiego, opartego na zaufaniu i lojalności. Nie lubi się kłócić, rzadko więc prowokuje awantury. Potrafi być romantyczny i bez trudu okazuje swoje uczucia.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Bliźniakiem Kogutem, Strzelcem Świnią, Strzelcem Smokiem i Wodnikiem Kogutem

Unikaj: Raków Tygrysów i Wag Wężów

Znane Barany Węże: Robert Downey Jr., Katarzyna Glinka, Sylwia Grzeszczak, Henryka Krzywonos, Agata Młynarska, Wojciech Młynarski, Sarah Jessica Parker, Pola Raksa

  • ADD YOUR COMMENT