Bliźnięta Tygrys

Bliźnięta Tygrys, czyli „Myślę” i „Czuwam”

To człowiek, który ma wiele planów, marzeń, zainteresowań i zdolności. Zazwyczaj nie wie na czym skupić się w pierwszej kolejności, a co może jeszcze poczekać. Niejednokrotnie rozpoczyna więc jakiś projekt, jednak w myślach jest już przy kolejnym, co go bardzo rozprasza i nie pozwala mu dokończyć tego, co zaczął. Dobrze więc by miał przy sobie kogoś w rodzaju hamulca, kto spowolni jego pęd i zwróci uwagę na to, co najważniejsze.

Zobacz również te znaki osobno

Bliźniak urodzony w roku Tygrysa ma w sobie mnóstwo energii, jest spontaniczny i tak naprawdę ciężko przewidzieć jego kolejny krok. Zawsze robi to, na co ma ochotę i nie zważa na konwenanse czy zdanie innych. Przez to niejednokrotnie pakuje się w kłopoty lub sytuacje delikatnie mówiąc – niezręczne.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Mimo wszystko Bliźniak Tygrys jest bardzo uroczy i chyba nie sposób się na niego dłużej gniewać. Doskonale zna ludzką naturę i wie co powiedzieć czy też jak się zachować by wszelkie grzechy zostały mu szybko wybaczone. Ma też ogromne poczucie humoru, jest zabawny i potrafi w mgnieniu oka rozładować sytuację. Ludzie lubią w nim to, że jest prawdziwy i ma w sobie jakąś dziecięcą radość, którą chętnie się dzieli.

Miłość: Bliźniak Tygrys lubi grać pierwsze skrzypce więc niejednokrotnie to właśnie on jest stroną dominującą w związku. Trzeba jednak kontrolować jego działanie, ponieważ jego lekkomyślność i spontaniczność mogą sprawić, że w jednej minucie postanowi on zainwestować wszystkie oszczędności w przeprowadzkę do haitańskiej dżungli i jeśli nikt go nie powstrzyma – zrobi to. Bliźniak Tygrys kocha jednak miłością prawdziwą i namiętną, jest czuły, troskliwy i wyrozumiały, a przy jego boku nie sposób się nudzić!

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Baranem, Lwem i Wagą urodzonymi w roku Psa i Konia, a także z Wodnikiem Smokiem i Wodnikiem Psem

Unikaj: Strzelców z roku Konia, Kozy i Królika, a także Ryb Węży

Znane Bliźnięta Tygrysy: Krzysztof Cugowski, Bear Grylls, Ewa Grzelakowska (Red Lipstick Monster), Anna Jantar, Marylin Monroe, Alanis Morissette, Ashley Olsen, Mary-Kate Olsen, Cezary Pazura, Mateusz Ziółko

  • ADD YOUR COMMENT