Byk Koń

Byk Koń, czyli „Posiadam” i „Wymagam”

To człowiek spokojny, uczciwy i nieco sentymentalny. Ceni sobie tradycję i raczej sceptycznie podchodzi do wszelkich nowinek czy dziwnej mody. Niejednokrotnie już w dzieciństwie przejawia jakieś talenty, które w jego przypadku warto pielęgnować, może bowiem dzięki nim doświadczyć samospełnienia i zarobić niezłe pieniądze.

Zobacz również te znaki osobno

Byk Koń to indywidualista, który nie lubi gdy ktoś wkłada go w jakieś ramy czy próbuje na siłę zmienić. Wszystko robi po swojemu, nie słucha rad i sam nigdy o nie nie prosi. Woli sam się sparzyć ale spróbować niż później latami zastanawiać się dlaczego nie podjął się spełnienia danego marzenia.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Byk urodzony w roku Konia jest bardzo inteligentny, wygadany i ma szeroką wiedzę na wiele tematów. Potrafi ciężko pracować jeśli czuje, że przynosi mu to jakieś korzyści lub spełnienie. Mimo to, potrafi też odpoczywać, relaksować się i sprawiać sobie drobne przyjemności. Z pewnością nie jest typem ascety – potrafi korzystać z życia i nieźle się bawić.

Miłość: Jeśli Byk Koń się zakocha, to zrobi wszystko żeby zatrzymać przy sobie swoją drugą połówkę. Potrafi być romantyczny, ma ogromną fantazję i doskonale wie jak zwrócić na siebie uwagę. Nawet jeśli szaleje ze szczęścia, a miłość dosłownie go rozpiera, niechętnie okazuje uczucia publicznie. Jeśli już jednak znajdzie się z partnerem w ustronnym miejscu, puszczają mu wszelkie hamulce i przemienia się w demona seksu. Jeśli jesteś partnerem Byka Konia, rzucaj mu od czasu do czasu wyzwania i nie przytakuj mu na każdym kroku. To sprawi, że będzie ciągle się starał i na nowo Cię zdobywał.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Rakiem Tygrysem, Rakiem Kogutem, Panną Kogutem, Koziorożcem Kogutem, Koziorożcem Kozą i Koziorożcem Tygrysem

Unikaj: Lwów, Wodników i Skorpionów urodzonych w roku Szczura, a także Lwa Małpy

Znane Byki Konie: Zygmunt Chajzer, John Newman, Karol Okrasa, Piotr Rogucki, Barbara Streisand

  • ADD YOUR COMMENT