Bliźnięta Wąż

Bliźnięta Wąż, czyli „Myślę” i „Odczuwam”

Jest to intelektualista, człowiek konkretny i logiczny. Szybko się uczy, jest otwarty na wszelkie nowości i nie boi się ryzyka. To jedna z tych osób, które potrafią w mgnieniu oka spakować się i wyjechać do obcego kraju w poszukiwaniu nowych możliwości, przygód i przyjaciół. Potrafi szybko analizować i podejmować właściwe decyzje. Bez większego wysiłku zachowuje zimną krew i można na nim polegać nawet w najtrudniejszej sytuacji.

Mimo to, bardzo często zdarza się, że Bliźniaki urodzone w roku Węża zmagają się niemal codziennie ze swoim lenistwem. Trudno im rano wstać, zmusić się do jakiejś aktywności fizycznej czy pójścia do pracy. Kochają bowiem słodkie „nicnierobienie”, szczególnie jeśli może ono odbywać się w jakichś ciekawych okolicznościach przyrody i z pysznym drinkiem w ręce.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Jeśli chodzi o jego życie towarzyskie, to w znacznej mierze uzależnione jest ono od jego humoru. Jeśli jest szczęśliwy i spełniony, chętnie chodzi na różne imprezy, bawiąc na nich wszystkich dookoła, jeśli jednak ma jakieś strapienie lub po prostu wstał lewą nogą, zdecydowanie lepiej żeby został w domu – potrafi bowiem być mocno nieprzyjemny. Dodatkowo Bliźniak Wąż, uwielbia luksus i pieniądze, sporo ich wydaje i kocha wszystko, co markowe, drogie i ekskluzywne.

Miłość: Prawda jest taka, że w Bliźniaku Smoku niesamowicie łatwo się zakochać. Najczęściej jest on bowiem bardzo atrakcyjny fizycznie i potrafi zrobić doskonałe pierwsze wrażenie. Lubi być adorowany, choć sam też jest niezłym flirciarzem. Na swoją drugą połówkę wybierze z pewnością kogoś wyrozumiałego, ciepłego, cierpliwego i mającego w sobie coś intrygującego. Będzie potrzebował od niego też sporej motywacji do działania i poczucia, że jest bezwarunkowo kochany.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Baranem, Lwem i Wodnikiem z roku Koguta i Wołu, a także z Wagą Psem, Wagą Wołem i Lwem Smokiem

Unikaj: Panny Tygrysa, Panny Świni, Strzelca Tygrysa i Ryby Małpy

Znane Bliźnięta Węże: Bob Dylan, Andrzej Grabarczyk, John F. Kennedy, Beata Pawlikowska, Sarsa, Kanye West

  • ADD YOUR COMMENT