Koziorożec Tygrys

Koziorożec Tygrys, czyli „Stosuję” i „Czuwam”

Jest to osoba, która działa z siłą silnika odrzutowego. Wiecznie w biegu, zapracowana, nieco roztrzepana, roześmiana, rozgadana i ambitna. Patrząc na nią można zadać sobie pytanie gdzie chowa baterie i jakim cudem nigdy się one nie rozładowują. Ma mnóstwo pomysłów na siebie i swoje życie. Bywa więc, że nie kończy tego co rozpoczyna, bo w jej głowie już układa się nowy plan.

Koziorożec, który przyszedł na świat w roku Tygrysa jest sympatyczny i naprawdę trudno go nie lubić. Zazwyczaj bardzo oryginalny i nie goniący ślepo za modą. Wyróżnia się z tłumu swoją charyzmą oraz wyglądem. Zazwyczaj obdarzony jest też naturalną urodą, której nie trzeba w żaden sposób poprawiać czy dodatkowo podkreślać.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Koziorożec Tygrys uwielbia wyzwania i wszelkie formy zdrowej rywalizacji. Nigdy nie idzie jednak do celu po trupach. Jest bardzo emfatyczny, czyli najprościej mówiąc – nad wyraz uczuciowy. Boli go krzywda innych, jest wrażliwy i potrafi bezinteresownie pomagać. Lubi pieniądze, choć nie chomikuje ich nadmiernie. Żyje konsumpcyjnie, bez wyrzutów sumienia robi sobie prezenty i sprawia drobne przyjemności.

Miłość: Koziorożec Tygrys ma silną potrzebę posiadania pewnego portu, do którego będzie mógł wracać po pracy po to by przytulić się do ukochanej osoby i odpocząć po całodniowej gonitwie. Najpewniej więc, jeśli tylko trafi na odpowiednią osobę, szybko się ustatkuje i założy rodzinę. Jako partner jest troskliwy, czuły, lojalny i wierny. Można mu ufać nawet jeśli wyjeżdża sam na kilka dni. Życie z nim z pewnością nie będzie nudne, ponieważ nasz Koziorożec Tygrys nie należy do kanapowców. Ciągnie go do ludzi i świata, co zapewni imprezy, częste wycieczki i mnóstwo pięknych, szczęśliwych chwil.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Bykiem, Lwem, Panną, Skorpionem i Rybami z roku Psa oraz Konia

Unikaj: Skorpionów Smoków, Wag Kóz, Raków Kóz, Raków Królików, Wag Małp i Baranów Świń

Znane Koziorożce Tygrysy: Kirstie Alley, Bradley Cooper, Ralph Fiennes, Ellie Goulding, Witold Pyrkosz, Wojciech Smarzowski, Julia Wieniawa, Wiktor Zborowski, Piotr Żyła

  • ADD YOUR COMMENT