Koziorożec Małpa

Koziorożec Małpa, czyli „Stosuję” i „Przewiduję”

Jest to osoba bardzo teatralna. Zdarza jej się przesadzać i za dużo mówić, a by zdobyć szacunek i sympatię innych – przybiera maski, mające zakryć jej wady, niedoskonałości i tajemnice. Z pozoru spokojna, w środku jednak targa nią cała masa emocji. Nie lubi chaosu ale tak naprawdę cała jest z niego zbudowana, co może prowadzić do wewnętrznego konfliktu.

Zobacz również te znaki osobno

Koziorożec urodzony w roku Małpy zazwyczaj obdarzony jest naturalną urodą, której w żaden sposób nie musi poprawiać. Mimo, że wygląda na spokojnego i elastycznego, w domu często pełni rolę policjanta, który pilnuje porządku i tego, by wszystko znajdowało się na swoim miejscu. Jest raczej domatorem, choć raz na jakiś czas lubi wyjechać gdzieś daleko lub wyskoczyć z przyjaciółmi na jakąś szaloną imprezę.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Koziorożec Małpa jest człowiekiem niezmiernie inteligentnym, potrafiącym przewidywać i myśleć trzy kroki do przodu. Lubi obierać konkretną taktykę ale idąc na żywioł też doskonale sobie radzi. Mało co jest w stanie zbić go z tropu, wprawić w zakłopotanie czy skłonić do porzucenia marzeń. Jego upór i ambicja sprawiają, że zazwyczaj osiąga w życiu więcej niż inni.

Miłość: Koziorożec Małpa jest w tej kwestii dość wymagający i z pewnością nie zakocha się w kimś byle jakim, niemądrym, gburowatym czy nieogarniętym. Lubi ludzi podobnie jak on sam – jakichś, pięknych, inteligentnych i żywiołowych. Zakochany jest bardzo czuły, troskliwy i lojalny ale też temperamentny, co widać nie tylko w łóżku ale i w sprawach codziennych. Łatwo go zdenerwować, a w złości zdarza mu się powiedzieć o trzy słowa za dużo. Mimo wszystko ten Koziorożec da się lubić ponieważ tak naprawdę ma dobre serce i jest w stanie wiele poświęcić dla miłości.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Bykiem, Lwem, Panną, Skorpionem i Rybami urodzonymi w roku Szczura oraz Smoka. Szczęście da Ci też Byk Koza i Skorpion Tygrys

Unikaj: Baranów Tygrysów, Raków Koni, Wag Węży i Wag Świń

Znane Koziorożce Małpy: Anna Dereszowska, Ania Dąbrowska, Umberto Eco, Krzysztof Globisz, Arek Jakubik, Ewa Kasprzyk, Marilyn Manson, Małgorzata Musierowicz, Michael Schumacher, Honorata Skarbek, Euzebiusz Smolarek, Rod Stewart

  • ADD YOUR COMMENT