Lew Małpa

Lew Małpa, czyli „Pożądam” i „Przewiduję”

Jest to jeden z najskromniejszych Lwów. Nie potrzebuje ciągłej uwagi, poklasku ani pochwał. Jeśli sam jest przekonany o tym, że to co robi jest w porządku, to jest to dla niego mechanizm napędzający. Mimo wewnętrznego spokoju i skromności Lew Małpa jest bardzo silny psychicznie i doskonale radzi sobie we wszelkich sytuacjach kryzysowych. Jest to człowiek, który zachowa zimną krew i będzie potrafił przejąć kontrolę nad sytuacją.

Zobacz również te znaki osobno

Z tego człowieka nikt ani nic nie zrobi niewolnika. Nie znosi się on bowiem podporządkowywać ani wykonywać pracy za kogoś innego. Potrafi odmawiać grzecznie lecz stanowczo i nie rozwodzi się nad tym, co sobie ktoś o nim pomyśli. Z drugiej strony jest to altruista, który jeśli widzi, że ktoś jest w ciężkiej sytuacji, z którą sam nie da sobie rady – bez zastanowienia rzuci się na pomoc. On po prostu nie daje się jawnie wykorzystywać ani sobą manipulować ma jednak bardzo dobre serce.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Lew urodzony w roku Małpy czasem miewa swoje humorki, nie trwają one jednak zazwyczaj zbyt długo. Wobec ludzi jest życzliwy, choć nie potrzebuje ogromnej ilości znajomych. Wystarczy mu kilku przyjaciół, jednak takich na których będzie mógł zawsze liczyć. Jest trzeźwym optymistą, co oznacza, że doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że życie nie jest sprawiedliwe ani doskonałe, jednak trzeba je wykorzystać jak najlepiej i cieszyć się nim, póki trwa.

Miłość: Bywa tak, że zakochany Lew Małpa zachowuje się nieco nierozsądnie, szczególnie jeśli w grę wchodzi jego zazdrość. Jak to możliwe, że tak opanowany i silny człowiek, zupełnie traci rozum gdy zaczyna wyczuwać, że ma rywala? Sami nie wiemy, jednak jest to cecha, której nie może pozbyć się wielu przedstawicieli tych znaków. Mimo wszystko, jest to partner bardzo czuły, opiekuńczy, lojalny i stały w uczuciach. Kocha więc zazwyczaj po grobową deskę.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Bliźniakiem, Wagą, Strzelcem i Koziorożcem Szczurem oraz z Baranem, Bliźniakiem, Strzelcem i Koziorożcem Smokiem

Unikaj: Skorpionów Węży, Wodników, Węży, Byków Koni i Byków Świń

Znane Lwy Małpy: Gillian Anderson, Mateusz Gessler, Anna Korcz, Robert Korzeniowski, Demi Lovato, Piotr Szwedes

  • ADD YOUR COMMENT