Bliźnięta Koń

Bliźnięta Koń, czyi „Myślę” i „Wymagam”

Jest to człowiek z pewnością bardzo odważny i energiczny. Nie boi się tego, co przynosi mu los i śmiało mierzy się z życiem. W razie potrzeby nie ma problemu z tym, by podjąć  ryzyko czy postawić wszystko na jedną kartę. Jednocześnie ma ogromne poczucie humoru i dystans do siebie. Jedyne na co sobie jednak nigdy nie pozwala to lekceważenie oraz fizyczna przemoc wobec słabszych.

Zobacz również te znaki osobno

Ten silny osobnik, trochę wbrew temu co stereotypowe, często ma talenty aktorskie, muzyczne czy plastyczne. Wrażliwa dusza, pragnąca akceptacji, miłości oraz zrozumienia to też coś, co posiada każdy Bliźniak Koń. Ludzie Ci chcą być postrzegani jako bardzo dobrzy w tym co robią, nie znoszą bowiem przeciętniactwa i robienia czegoś na pół gwizdka.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Bliźniak urodzony w roku Konia to też świetny kompan i przyjaciel. Zawsze ma ochotę na zabawę, relaks czy odpoczynek w gronie ludzi, których darzy sympatią. Ma w sobie mnóstwo pozytywnej energii i nawet jeśli nie jest w nastroju, stara się po sobie tego nie pokazywać by nie zadręczać tym innych. Warto więc czasem lepiej się mu przyjrzeć by móc poznać to, co zdradza że ma problemy. W końcu każdy czasem potrzebuje pomocy, wsparcia czy po prostu poklepania po plechach, dobrego słowa i zapewnienia, że wszystko się ułoży.

Miłość: Zakochany Bliźniak Koń jest bardzo zmysłowy i temperamentny. Zamiast spędzania weekendu na kanapie przed telewizorem, z pewnością będzie wolał pograć w paintball, pójść na imprezę, wyjechać gdzieś daleko czy wleźć na dach by obserwować gwiazdy i popijać piwko. Jeśli jesteś więc jego partnerem, uzbrój się w ogromne pokłady energii i pozytywnego nastawienia. Przygotuj się też na to, że czasem Twój Bliźniak Koń wybuchnie i oberwie się osobie, która jest najbliżej, czyli właśnie Tobie. Ułaskawisz go dobrym jedzeniem – tego nigdy sobie bowiem nie odmawia!

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Lwem Psem, Wodnikiem Tygrysem, Baranem Kozą, Baranem Tygrysem i Wagą Kozą

Unikaj: Panny, Skorpiona i Strzelca z roku Wołu, a także Ryb Świń i Ryb Szczurów

Znane Bliźnięta Konie: Clint Eastwood, Sylwia Gliwa, Joanna Koroniewska,  Marek Koterski, Ryszard Kukliński, Paul McCartney, Odeta Moro, John Newman

  • ADD YOUR COMMENT