Rak Królik

Rak Królik, czyli „Czuję” i „Wycofuję się”

Człowiek urodzony w tych znakach jest domatorem, który naprawdę bezpiecznie i dobrze czuje się tylko w zaciszu swoich czterech ścian. Nie oznacza to jednak, że jest mało towarzyski, wręcz przeciwnie! Chętnie spędza czas ze swoimi przyjaciółmi jednak najchętniej w kameralnym gronie i w miejscach, które dobrze zna. Jest przy tym bardzo gościnny i nieraz sam organizuje domówki czy letnie grille, na które przygotowuje najlepsze przekąski na świecie.

Zobacz również te znaki osobno

Rak Królik na ogół jest spokojny, uczuciowy, empatyczny, rodzinny i nieco sentymentalny. Lubi długie rozmowy, dobre kino, pyszne jedzenie i romantyczne chwile ze swoją drugą połówką. Potrafi dzielić się tym co ma, jednak nigdy nie daje się zbytnio wykorzystywać. Dba o swoje interesy, robi to jednak bardzo dyskretnie i tak, by nie wyjść na egoistę.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

To także osoba, na której można polegać. Spokojnie można przekazać jej tajemnicę, mając pewność, że nigdy, nikomu jej nie zdradzi. Lubi kolekcjonować różne rzeczy i przywiązuje się do dóbr materialnych. Pieniądze wydaje często pod wpływem chwilowej zachcianki ale jakoś tak się składa, że nigdy nie klepie biedy. Wszystkie jej ruchy wydają się być kontrolowane, ostrożne i przemyślane, rzadko więc można zaobserwować by zrobiła coś całkowicie spontanicznie czy zaryzykowała stawiając wszystko na jedną kartę.

Miłość: Rak Królik kocha kochać i dawać siebie innym. Nie interesują go żadne przelotne miłostki, on stawia na to, co w jego przekonaniu będzie trwałe i zdoła przetrwać wszystkie przeciwności losu. Pragnie rodziny jak z reklamy płatków śniadaniowych i domu jak z katalogu wnętrzarskiego. W związku z nim nie ma miejsca na ogniste awantury czy kilkudniowe fochy. Potrafi bowiem zawsze załagodzić sytuację, wyciągnąć rękę na zgodę i pójść na kompromis.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Bykiem, Panną, Skorpionem i Rybami urodzonymi w latach Kozy, Psa i Świni

Unikaj: Strzelców Tygrysów, Wag Smoków i Koziorożców Kogutów

Znane Raki Króliki: 50 Cent, Anna Dymna, Paulina Krupińska, Paweł Kukiz, Lionel Messi, George Michael, George Orwell, Marek Piekarczyk, Ralf Schumacher, Antek Smykiewicz, Maciej Stuhr, Jack White, Robin Williams, Łukasz Zagrobelny

  • ADD YOUR COMMENT