Skorpion Tygrys

Skorpion Tygrys, czyli „Tworzę” i „Czuwam”

Jest to człowiek, który uważa, że wszystko wie, robi i rozumie najlepiej. Co prawda walczy z tym, by nie być zarozumiałym jednak całkowita pokora to coś zupełnie nie w jego stylu. Mimo wszystko jest bardzo lubiany za swoje poczucie humoru, inteligencję, odwagę i ogromną ciekawość świata. To też przyjaciel na dobre i złe, który prędzej narazi samego siebie niż zdradzi tego, na kim mu zależy.

Skorpion Tygrys często bywa przesadny, zbyt porywczy i pędzi z życiem do przodu, tak jakby bał się, że nie zdąży wszystkiego zrobić nim się zestarzeje. Nie znosi nudy, nicnierobienia i stagnacji. Musi czuć, że żyje, rozwija się, zdobywa nowe doświadczenia i świetnie się przy tym wszystkim bawi. Lubi też wszelkie wyzwania, nawet a w zasadzie chyba przede wszystkim te, których realizacji odradzają mu inni.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Skorpion urodzony w roku Tygrysa potrafi świetnie kłamać i manipulować innymi. Co prawda nie robi tego często, należy jednak pamiętać o tym, że sztukę tą opanował do perfekcji. Dzięki swojemu silnemu charakterowi idzie przez życie z wysoko podniesioną głową i nie poddaje się nawet w obliczu problemów. W zasadzie nic nie jest dla niego niemożliwe czy zbyt trudne – zawsze, wcześniej czy później osiąga cel.

Miłość: Skorpion z roku Tygrysa lubi zmiany i rewolucje w swoim życiu. Nie tyczy się to jednak jego sfery uczuciowej. Z natury jest bowiem stały i to nie on jest stroną, która podejmuje decyzję o rozstaniu. Najczęściej to on jest więc porzucany. Gdy jednak trafi na osobę, z którą połączy go prawdziwa miłość – szaleje ze szczęścia i dostaje jeszcze większej dawki wiatru w żagle. Jest czuły, lubi pieszczoty, miłosne gry, flirty i romantyczne chwile we dwoje. Jeśli jesteś partnerem Skorpiona Tygrysa, pamiętaj jednak, że powinien Cię on stale podziwiać, inaczej może stracić zapał. Bądź mądry, niezbyt narzucający się, seksowny, zaradny i nie praw mu zbyt dużej ilości komplementów!

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Rakiem, Panną, Koziorożcem i Rybą z roku Konia oraz Psa. Szczęście da Ci także Ryba Smok.

Unikaj: Baranów, Byków i Wodników z roku Kozy, a także wszystkich Bliźniąt Tygrysów

Znane Skorpiony Tygrysy: Leonardo DiCaprio, Olga Frycz, Kirk Hammett, Chad Kroeger, Bohdan Łazuka, Demi Moore, Thomas Morgenstern, Nelly

  • ADD YOUR COMMENT