Lew Koń

Lew Koń, czyli „Pożądam” i „Wymagam”

Jest to człowiek, który ma w sobie ogromne pokłady energii oraz siły. Szybko rozwiązuje problemy i nie boi się ryzykować. Jest dumny, zdaje sobie sprawę ze swoich zalet i często je wykorzystuje. Miewa jednak problemy ze zrozumieniem innych ludzi, trudno mu postawić się w ich sytuacji i bywa bardzo egocentryczny.

Lew urodzony w roku Konia to człowiek czynu. Zamiast gadać, zakasuje rękawy i bierze się do roboty. Chce być najlepszy w tym, co robi, poświęca więc sporo czasu na doszkalanie się, ćwiczenie swoich umiejętności i naukę. Po drodze do celu nie chce jednak nigdy niszczyć innych i nie walczy jeśli nie musi. Mimo swojego analitycznego umysłu, nie ocenia ludzi, wymaga od nich jednak tego samego w zamian. Wprost nie znosi gdy ktoś daje mu rady czy nie daj boże, otwarcie go krytykuje!

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Lew Koń jest elokwentny, ma poczucie humoru i raz na jakiś czas, daje porwać się spontanicznej zabawie. Grono jego znajomych nie jest może specjalnie duże, jednak ludzie, których już obdarzył zaufaniem mogą być go całkowicie pewni. Na co dzień jest domatorem, który doskonale zarządza swoim czasem i pomimo napiętego grafiku potrafi znaleźć chwilę tylko dla siebie, poświęcając ją na relaks czy swoje hobby.

Miłość: Jest to człowiek, przy którego boku nie sposób narzekać na nudę. Zakochany jest bowiem niezwykle czuły i namiętny lubi poświęcać czas swojej drugiej połówce i urozmaicać go jak tylko się da. Sam nie znosi bowiem stagnacji ani monotonii. Może mieć jednak problemy z pełnym zrozumieniem swojego partnera i będzie potrzebował sporo czasu by poznać jego potrzeby.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Baranami, Bliźniakami, Strzelcami i Koziorożcami urodzonymi w roku Tygrysa, Kozy oraz Psa

Unikaj: Byków, Skorpionów i Wodników Szczurów oraz Małp

Znane Lwy Konie: Neil Armstrong, Leo Beenhakker, Halle Berry, James Cameron, Krystyna Czubówna, Jennifer Lawrence, Aleksandra Szwed

  • ADD YOUR COMMENT