Bliźnięta Kogut

Bliźnięta Kogut, czyli „Myślę” i „Przezwyciężam”

To człowiek pewny siebie i elegancki, a jednocześnie bardzo elastyczny i entuzjastycznie nastawiony do wszystkiego, co go spotyka. Mimo upływu lat, ma w sobie coś z rozbawionego nastolatka, a jego energia i pozytywne nastawienie sprawiają, że ludzi bardzo go lubią i uważają za kogoś, z kim warto się przyjaźnić.

Zobacz również te znaki osobno

Bliźniak Kogut łączy w sobie rozsądek i marzycielskość, co daje człowieka lubiącego snuć plany lecz jednocześnie doskonale wiedzącego, które zostaną w sferze marzeń, a które warto zacząć realizować. Raczej nie porywa się z motyką na słońce gdy wie, że z czymś sobie nie poradzi, jeśli jednak ma pewność lub choć przeczucie, że coś jest w jego zasięgu, śmiało po to sięga.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Bliźnięta urodzone w roku Kogutów są też zazwyczaj bardzo pociągające i obdarzone naturalną urodą, której w żaden sposób nie trzeba poprawiać. Dodatkowo bardzo chętnie pomagają słabszym, opiekują się nimi i angażują w różne akcje charytatywne. Mają też słabość do zwierząt, więc w ich domach z reguły nie może zabraknąć jakiegoś czworonoga.

Miłość: Bliźniak Kogut potrafi uwodzić i chętnie rozpala emocje tych, którzy w jakiś sposób go zainteresują. Czasem tylko się pobawi, innym razem umówi na dwie czy trzy randki. Na prawdziwą miłość z jego strony może liczyć tylko osoba o ciekawym charakterze, wesoła, rodzinna i oddana. Bliźniak Kogut chce się bowiem w końcu ustatkować, choć najczęściej nie robi tego zbyt szybko.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Baranem Wężem, Wagą Wężem, Bykiem Królikiem i Wodnikiem Wołem

Unikaj: Koziorożców, Ryb i Panien Królików, a także Strzelców Świń i Ryb Psów

Znane Bliźnięta Koguty: Michał Bajor, Joan Collins, Anna Kurnikowa, Dawid Podsiadło, Natalie Portman, Priscilla Presley, Tomasz Raczek

  • ADD YOUR COMMENT