Baran Kogut

Baran Kogut, czyli „Jestem” i „Przezwyciężam”

Tym, co z całą pewnością można powiedzieć o tym człowieku, to fakt, że jest niesamowicie bezpośredni i szczery. Z jednej strony jest to jego zaletą, z drugiej natomiast wadą, która w oczach niektórych ludzi stawia go jako kogoś chamskiego i pozbawionego taktu. Prawda jest jednak taka, że Baran Kogut zawsze jest sobą, czy się to komuś podoba, czy też nie.

Baran urodzony w roku Koguta ma mnóstwo energii i zapału. Chce spróbować w życiu wielu rzecz i rzadko z czegoś rezygnuje ze względu na strach czy ryzyko. Jest ciekawski, wszechstronny i ma doskonałą pamięć. Cechuje go także inteligencja oraz umiejętność szybkiego analizowania sytuacji.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Baran Kogut uwielbia porządne ubrania, drogie buty i gadżety. Zawsze świetnie wygląda, dbając nie tylko o to, co zewnętrzne ale i o wnętrze. Żyje i postępuje tak, by być w zgodzie ze sobą, a nie z tym co nakazuje jakaś religia czy kodeks. Gdy zrobi coś wbrew sobie, długo męczą go wyrzuty sumienia i złe samopoczucie.

Miłość: Baran Kogut jak ognia unika samotności. Zdecydowanie jest istotą stadną, pragnie kochać i być kochanym. W związku raczej nie jest stroną dominującą i stawia na związek partnerski lub, jeśli trafi na kogoś silniejszego, pozwala sobą delikatnie kierować. Potrafi być romantyczny, choć okazuje to raczej czynami niż pięknymi słowami. Wiele bierze sobie do serca i łatwo go zranić.

Połączenie: Dobrze dogadasz się z: Lwem Wołem, Lwem Wężem, Wodnikiem Smokiem i Rakiem Królikiem

Unikaj: Wag Wężów, Lwów Psów i Koziorożców Psów

Znane Barany Koguty: Eric Clapton, Jacek Kaczmarski, Weronika Książkiewicz

  • ADD YOUR COMMENT