Baran Pies

Baran Pies, czyli „Jestem” i „Niepokoję się”

Baran urodzony w roku Psa zazwyczaj jest spontaniczny i impulsywny. Działa szybko, dopiero później zastanawiając się nad tym dlaczego zrobił coś w dany sposób. Mimo upływu lat cechuje go także beztroska i jakiś rodzaj dziecięcej radości, które wyróżniają go z tłumu szarych, smutnych ludzi.

Czasem sobie ponarzeka, czasem popłacze w kącie, generalnie jednak jest to osoba pogodna, wierząca w ludzi i optymistycznie nastawiona do tego, co ją otacza. Nierzadko przedstawiciele tych znaków bywają nieco naiwni, wierzą bowiem w dobro, prawdę i sprawiedliwość, nie biorąc pod uwagę jednak tego, że nie wszyscy są tak prostolinijni jak oni sami.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Baran Pies oddaje siebie innym, nie dba o swoje wygody i chętnie dzieli się tym co ma. Ma dobre serce, jest wrażliwy i pełen empatii. To przyjaciel na dobre i złe, który nigdy nie zdradzi, a w razie potrzeby rzuci wszystko i ruszy na pomoc.

Miłość: Baran Pies lubi stabilizację, szuka więc partnera na dobre i złe. Jeśli naprawdę pokocha, zrobi wszystko by jego druga połówka była szczęśliwa i czuła się przy nim bezpiecznie. Nie walczy o dominację, preferując raczej związki partnerskie. Nie lubi się kłócić, a wszelkie nieporozumienia woli załatwiać poprzez rozmowę.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z: Bliźniakiem Królikiem, Lwem Koniem, Strzelcem Tygrysem oraz Strzelcem Królikiem

Unikaj: Wodnika Tygrysa, Raka Koguta, Koziorożca Smoka i Raka Smoka

Znane Barany Psy: Mariah Carey, Elżbieta Jaworowicz, Agata Mróz, Gary Oldman, Aneta Zając

  • ADD YOUR COMMENT