Ryby Tygrys

Ryby Tygrys, czyli „Wierzę” i „Czuwam”

Jest to człowiek oryginalny, uśmiechnięty, towarzyski, otwarty, twórczy, nieco melancholijny i obdarzony artystyczną duszą. Czasem brakuje mu praktyczności oraz wytrwałości. Bywa, że nie wierzy w siebie, co jest niezrozumiałe dla innych, ponieważ już na pierwszy rzut oka widać w nim ogromny potencjał.

Ryba, która przyszła na świat w roku Tygrysa nie lubi być do niczego przymuszana, nie znosi gdy wywiera się na nią presję i narzuca się szybkie tempo życia, związane z gonitwą za pieniądzem czy sławą. Jej marzycielska dusza każe jej delektować się każdą, dobrą chwilą i stawiać raczej na samorozwój niż na zaspokajanie czyichś zachcianek.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Ryba Tygrys jest hojna i potrafi dzielić się tym, co ma. Słabo jednak przyjmuje krytykę – dotyka ją ona bardzo i sprawia, że może wybuchnąć. Niech nie zmylą was pozory! Pamiętajcie że Ryba Tygrys tylko wygląda na delikatną i kruchą. Tak naprawdę drzemie w niej jednak ogrom emocji i siły.

Miłość: Ryba z roku Tygrysa świetnie radzi sobie jako singiel jednak szczęśliwy związek, z mądrą i odpowiedzialną osobą może przynieść jej wiele dobrego. Zakochana i odpowiednio motywowana Ryba Tygrys osiąga więcej, pracuje ciężej, żyje aktywniej i jest szczęśliwsza. Jako partner jest bardzo zmysłowa, temperamentna i troskliwa. Czasem jej upór i charakterek sprawiają, że wywołuje niepotrzebne kłótnie i mówi rzeczy, których potem żałuje jednak potrafi przeprosić i z nawiązką wynagrodzić partnerowi swoje głupie zachowanie.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Bykiem, Rakiem, Skorpionem i Koziorożcem z roku Konia oraz Psa. Szczęście da Ci również Skorpion Smok

Unikaj: Bliźniąt, Panien i Strzelców z rok Kozy oraz Węża, a także Panien Małp, Panien Wołów i Strzelców Wołów

Znane osoby spod znaku Ryby Tygrys
  • James Blunt
  • Jon Bon Jovi
  • Eva Mendes
  • Kaja Paschalska
  • Andrzej Wajda
  • Tomasz Zubilewicz

Zobacz również osobną charakterystykę dla

ryby horoskop chiński znak zodiaku tygrys

  • ADD YOUR COMMENT