Bliźnięta Królik

Bliźnięta Królik, czyli „Myślę” i „Wycofuję się”

Jest to człowiek bardzo inteligentny, taktowny i obdarzony pokojowym usposobieniem. Nie znosi się kłócić i raczej rzadko zdarza się by kiedykolwiek kogoś otwarcie krytykował. Jednocześnie jest bardzo towarzyski, wesoły i energiczny. Uwielbia imprezy, wycieczki, różne wyjazdy w nieznane i dobrą zabawę. Zazwyczaj jest też gadułą, która kocha plotki i wszelkie towarzyskie sensacje.

Zobacz również te znaki osobno

Bliźniak urodzony w roku Królika niejednokrotnie ma jakieś zdolności artystyczne lub sportowe. Lubi się rozwijać i pracować nad tym co robi ponadprzeciętnie dobrze. Świetnie czuje się będąc w czymś najlepszym lub po prostu lepszym niż ludzie, którzy go otaczają.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Bliźniak Królik jest gościnny i towarzyski lecz bardzo ceni sobie swoją prywatność. Nie lubi gdy ludzie o nim rozmawiają lub zbytnio wtrącają się w jego życie. Potrzebuje bowiem dużo swobody i pewności, że tylko on sam kontroluje swoje życie. Bliźniak z roku Królika to osobowość bardzo złożona, która tak naprawdę trudno do końca poznać. Jego wybory, zaczynając od jedzenia, filmu na wieczór przez zawód czy szkołę, na przyjaciołach i drugich połówkach kończąc, są nie do przewidzenia.

Miłość: To osoba, która jak mało kto potrzebuje w życiu miłości, zrozumienia, czułości i poczucia bezpieczeństwa. Wybiera więc partnerów rodzinnych i obdarzonych dobrym sercem. W tym związku nie będzie miejsca na głośne awantury czy wypominanie sobie sytuacji sprzed kilku lat. Bliźniak Królik zadba o to, by jego druga połówka była szczęśliwa i miała poczucie, że jest z całego serca kochana. Sam jednak oczekuje tego samego, a jeśli tego nie dostanie, będzie poszukiwał szczęścia gdzieś indziej.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z: Baranem, Wodnikiem i Wagą z roku Kozy, Psa lub Świni, a także z Lwem Psem oraz Lwem Świnią

Unikaj: Panny z roku Szczura i Koguta oraz Strzelca Tygrysa i Ryb Smoków

Znane Bliźnięta Króliki: Jarosław Boberek, Johnny Depp, Lauryn Hill, Grzegorz Hyży, Olga Jackowska, Angelina Jolie, Anita Lipnicka, Kamil Stoch, Beata Tadla, Bonnie Tyler, Krzysztof Zanussi

  • ADD YOUR COMMENT