Strzelec Kogut

Strzelec Kogut, czyli „Postrzegam” i „Przezwyciężam”

Ten człowiek to najczęściej wesoła gaduła o niedoścignionej żywiołowości – ciągle w ruchu, otwarty, ciekawy i dobroduszny. Chce zmieniać świat na lepsze, doświadczać przygód i poznawać nowych ludzi. Szybko się uczy, momentalnie przystosowuje się do nowych warunków, rzadko narzeka i potrafi cieszyć się z tego, co ma. Zazwyczaj gra też pierwsze skrzypce wszędzie tam, gdzie się pojawi, a trzeba przyznać, że spotkać go można niemal wszędzie!

Zobacz również te znaki osobno

Strzelec urodzony w roku Koguta jest szlachetny i zawsze szuka prawdy, dobra oraz sprawiedliwości. Boli go cierpienie innych, toteż często bezinteresownie pomaga słabszym oraz biedniejszym. Ma w sobie mnóstwo empatii i ufności, bywa więc że jego dobre serce jest wykorzystywane. Mimo zawodów, które go spotykają, wierzy jednak w ludzi i stara się żyć tak, by nikomu nie zrobić krzywdy.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Strzelec Kogut lubi sporty oraz wszelkie rozrywki, które dają spory zastrzyk adrenaliny. Chętnie rywalizuje, gra i współzawodniczy. Nie należy do kanapowców, więc swój wolny czas spędza aktywnie. Chce mieć co wspominać i o czym opowiadać dzieciom, żyje więc pełnią życia i jest to jedna z jego najlepszych cech.

Miłość: Strzelec Kogut nie zawsze ma szczęście w miłości. Szczególnie w młodości jego skłonność do zdrad niejednokrotnie burzy wszystko, co zostało zbudowane. Późno decyduje się na założenie rodziny, ponieważ boi się tego, że zostanie mu odebrana wolność. Jeśli jednak trafi na mądrego partnera, który będzie potrafił go nieco poskromić i pokazać, że miłość nie oznacza ubezwłasnowolnienia – ma szansę na szczęście.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Baranem, Lwem, Wagą i Wodnikiem z roku Węża, Wołu oraz Smoka

Unikaj: Panny i Bliźniąt Kogutów, a także Ryb z roku Psa i Królika

Znane Strzelce Koguty: Marek Grechuta, Richard Hammond, Jay-Z, Amy Lee, Krzysztof Penderecki, Maryla Rodowicz, Britney Spears

  • ADD YOUR COMMENT