Panna Koza

Panna Koza, czyli „Analizuję” i „Zależę”

Jest to zazwyczaj osoba bardzo utalentowana i mająca jakieś zdolności manualne. Spora fantazja, kreatywność oraz oryginalny styl sprawiają, że potrafi wymyślać i tworzyć rzeczy, na które nie wpadłby nikt inny. Generalnie lubi się wyróżniać – myśli nieszablonowo i z pewnością nie da się jej zaszufladkować. Interesuje się wieloma rzeczami, szybko się uczy i ma dobrą pamięć.

Panna urodzona w roku Kozy potrafi korzystać z życia, lubi się bawić, podróżować i poznawać nowych ludzi. Jest bardzo otwarta i szybko łapie wspólny język z większością osób napotkanych na swojej drodze. Jednocześnie jest także dość naiwna, bywa więc, że inni ją wykorzystują lub nią manipulują.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Panna Koza lubi komentować wszystko to, co się wokół niej dzieje. Dużo mówi, udziela dobrych rad, chwali, krytykuje i żartuje. Zawsze jest szczera, także w momentach w których lepiej by powstrzymała swoje uwagi. Jest to jednak jej natura, której raczej już nikt ani nic nie zmieni.

Miłość: Panna Koza miewa swoje humorki i bywa kapryśna. Podobnie jest także w jej życiu uczuciowym – długo wybiera partnera, z którym zdecyduje się przejść przez życie. Najlepiej gdyby postawiła na kogoś spokojnego, zrównoważonego i rodzinnego, kto pomoże jej się zdyscyplinować i zmotywować do odpowiedzialności. Zakochana jest bardzo czuła i troskliwa, a jednocześnie temperamentna. W związku musi czuć, że ma nieco swojej osobistej przestrzeni.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Bykiem, Rakiem, Wodnikiem, Skorpionem i Koziorożcem urodzonymi w roku Królika, Psa, Konia oraz Świni

Unikaj: Bliźniąt, Strzelców i Ryb z roku Wołu oraz Tygrysa

Znane Panny Kozy: Faith Hill, Tomasz Knapik, Pink

  • ADD YOUR COMMENT