2 Buław

2 Buław

Jest to karta tarota należąca do Małych Arkanów z Dworu Buław (kolor Trefl).

2 buław

tarot na dziś

2 Buław znaczenie

Karta przedstawia dwie krzyżujące się dwa buławy. W niektórych taliach pomiędzy buławami stoi mężczyzna lub widoczne są dwie bramy, do których prowadzi jedna ścieżka. Słowem kluczowym karty 2 Buław jest partnerstwo. Kiedy widzimy kartę 2 Buław prawdopodobnie stoimy przed trudnym wyborem. Mamy przed sobą dwie możliwości i niekoniecznie dla każdego oczywiste będzie to, co powinien wybrać. Karta może symbolizować potrzebę zmian, z którą związany jest strach i niepewność przed tym co nieznane i nowe. 2 Buław często widzą osoby, które czeka przeprowadzka, bądź dłuższy wyjazd – będą one rozdarte pomiędzy tym, czy powinny zostać, czy wyjechać.

2 Buław w pozycji odwróconej symbolizuje niezdecydowanie lub brak umiejętności podejmowania decyzji. Podobnie jak w przypadku karty pionowej stoimy przed trudnym wyborem, z tą różnicą, że nie ma nic, co mogłoby nam ułatwić wybór lub wskazać właściwy kierunek. Wbrew pozorom nie powinniśmy mieć wielkich obaw, ponieważ karta mówi nam o bezpiecznym wyborze. Nawet jeśli drugi mógłby być dla nas korzystniejszy wybierzemy to co dobre i bezpieczne.

2 Buław uczucia

2 Buław zobaczą osoby, w których związek może nie działać jak powinien. Pojawiają się pewne kompilacje i trudności, które oczywiście będą wymagać od was podjęcia pewnych decyzji i kroków. Kiedy ukazuje nam się 2 Buław być może nasze uczucia lub drugiej osoby nie są tak jasne i oczywiste. Ktoś stanie przed wyborem partnera, a kochanka. Single wcale nie będą mieć łatwiejszych wyborów. Również na waszej drodze staną dwie osoby, które zawalczą o wasze względy, zwłaszcza jeśli każde z nich jest z innego świata. W pozycji odwróconej zaś, osoby samotne mogą zmierzyć się z wyborem pomiędzy życiem singla, a powrotem do ex.

2 Buław praca i finanse

W tym przypadku problemy, które pojawiać się będą w pracy odbiją się na naszym stanie finansowym. Możesz stanąć przed wyborem zmiany stanowiska lub całkowitego miejsca pracy. W stricte samych finansach nie powinno być jednak źle, ponieważ 2 Buław zapewnia stabilność i bezpieczne podłoże finansowe. W przypadku kiedy trafiamy na kartę 2 Buław w pozycji odwróconej będzie ona symbolizować zastój w pracy lub dokonanie złych wyborów. Być może z biegiem czasu zaczynasz rozumieć, że choć druga opcja była mniej pewna mogłaby przynieść ci więcej korzyści.

2 Buław zdrowie

Pracuj nad umiarem i zachowuj równowagę we wszystkim co robisz. Zbyt długi odpoczynek nie jest tak samo dobry jak wzmożona praca. Oddzielaj życie zawodowe od prywatnego, a dom od pracy. Jeśli nie nauczysz się umiaru możesz wyrządzić sobie krzywdę. Jeśli zmagasz się z chorobą będziesz musiał wybrać między dwiema opcjami leczenia. Obie nie są złe, jednak jedna z nich jest bardziej skuteczna. Karta również wskazuje na czas, w którym powinniśmy wybrać, co jest dla nas ważne – zdrowie, czy przyjemność.

2 Buław rada

Rada od karty 2 Buław brzmi następująco: słuchaj tego, co podpowiada ci serce i rozum, następnie wybierz opcje najbardziej pasującą do obu podpowiedzi.

2 Buław miejsca

2 Buław wskazuje na miejsca odległe, być może nawet poza granicami kraju. Często jednak nie musimy szukać jej, aż tak daleko. Równie dobrze na 2 Buław trafimy w pobliskim sklepie lub innym miejscu, które jest nam dobrze znane.

2 Buław TAK/NIE

Karta w pytaniach Tak lub Nie prawdopodobnie odpowie nam: NIE

2 Buław związana jest z trudnymi wyborami i brakiem pewności. Możliwe więc, że jeśli planujesz zmiany to przez twój strach i niezdecydowanie one wcale nie nadejdą. I choć karta powie Tak, nasze zachowanie może doprowadzić do przeciwności.

Zobacz także inne karty należące do Małych Arkanów:

  • ADD YOUR COMMENT