8 Buław

8 Buław

Jest to karta tarota należąca do Małych Arkanów z Dworu Buław (kolor Trefl).

8 buław

tarot na dziś

8 Buław znaczenie

8 Buław jest kartą postępu. Przedstawia nam sytuacje wymagające pośpiechu, szybkości i nagłej akcji. To karta ekscytacji i wolności. Po wszystkim co było złe w naszym życiu przychodzi czas na odpoczynek i wakacje. Nie będą to jednak spokojne wakacje, a pełne wrażeń, romansów i zabawy. Wszystko w twoim życiu zacznie nabierać rozpędu i wielkiego rozmachu. Będziesz czuć się szczęśliwy i napędzany pozytywną energią. Wiesz, że jesteś zdolny do wszystkiego i to pozwoli ci na sukcesywne działanie. Karta wróży nam pozycje lidera, od tej pory masz okazje stanąć na samym czele.

Kiedy 8 Buław jest w pozycji odwróconej symbolizuje brak pośpiechu, mówi o złym wyczuciu czasu, straconych okazjach i niedokończonych sprawach. Jeśli karta jest odwrócona skupiamy się na ograniczeniach, które nas powstrzymują. Możesz odczuwać negatywne emocje, brak energii i ogólną niechęć do działania. Prawdopodobnie nie zależnie od tego jaki kierunek byś teraz obrał okaże się on niewłaściwy lub nie taki jak byśmy tego oczekiwali. 8 Buław kiedy jest odwrócona wskazuje również na rozpacz, zawód, panikę,

8 Buław uczucia

8 Buław jest dobrą kartą jeśli chodzi o związek i uczucia. Nie zależnie od tego jak bardzo zaawansowana jest twoja relacja z partnerem czeka was czas miłosnych uniesień, romansów i filtrów. Oboje poczujecie się jakbyście kochali pierwszy raz w życiu. Życie łóżkowe będzie pełne pasji i podniecenia. Twój partner sam sobą będzie działać na ciebie jak najlepszy afrodyzjak i z wzajemnością. Jeśli zaś jesteś singlem karta 8 Buław zapowiada spotkanie z osobą, która dosłownie zmiecie cię z nóg. Odegra bardzo ważną rolę w twoim życiu, co więcej poza zakochaniem możesz wręcz wpaść w obsesje na punkcie tej osoby. Karta sprzyja również przelotnym romansom, wakacyjnym miłością, a także romansom w pracy.

8 Buław praca i finanse

8 Buław nie jest kartą podróżniczą, jednak w pracy możliwe są wyjazdy integracyjne, szkolenia lub przeniesienie do innej siedziby firmy. W pracy poczujesz, że możesz przenosić góry i nic nie stanie ci na przeszkodzie osiągnięcia celu i wykonywania zleconych zadań. Jeśli jesteś na etapie poszukiwań pracy, 8 Buław zapowiada pracę pełną wyzwań. Z pewnością nie będzie w niej miejsca na nudę, choć praca sama w sobie będzie przyjemna. Warto również wiedzieć, że 8 Buław mówi nam o pośpiechu. Niekiedy zdarza się, że pośpiech ten nie jest czymś pozytywnym. Być może chcą zrobić jak największą ilość zadań, żadnego tak naprawdę nie wykonasz dobrze i dokładnie. Karta w sferze finansowej mówi o szybkim przypływie gotówki, jednak równie szybko może ona znikać z naszego posiadania. Unikaj wchodzenia w niepewne inwestycje, z tą kartą u boku ryzyko nie jest dobrym wyborem. Trzymaj się założonych celów i kontroluj swój stan konta.

8 Buław zdrowie

Szybki powrót do zdrowia jest niewątpliwe najpewniejszą przepowiednią jeśli pytamy o nasze zdrowie. W pozycji odwróconej jednak zapowiada, że pośpiech doprowadzi nas do wycieczenia, a co za tym idzie nasz stan zdrowia równie szybko może się pogorszyć. Jeśli prowadzisz zdrowy tryb życia, wkrótce zauważysz spore postępy i różnice w swoim ciele i samopoczuciu.

8 Buław rada

Karta radzi abyś to, co masz zrobić jutro zrobił dziś. Mówiąc dokładniej jeśli masz coś do załatwienia, zrób to jak najszybciej bez zbędnego przeciągania, a wyjdziesz na tym dobrze.

8 Buław miejsca

Z kartą 8 Buław mogą być związane takie miejsca jak: plaża, wesołe miasteczka, autobusy, pociągi, dworce, domki letniskowe, hotele, sklepy.

8 Buław TAK/NIE

Karta w pytaniach Tak lub Nie prawdopodobnie odpowie nam: TAK

8 Buław jest kartą pośpieszną. Zapewnia nam spore ilości energii do działania i pozytywnego myślenia. Zaznacza również, że dla niektórych pośpiech może okazać się zgubny. Kiedy zadajemy karcie pytanie najpewniej odpowie nam ona twierdząco.

Zobacz także inne karty należące do Małych Arkanów:

  • ADD YOUR COMMENT