2 Kielichów

2 Kielichów

Jest to karta tarota należąca do Małych Arkanów z Dworu Kielichów (kolor Kier).

2 Kielichów

tarot na dziś

2 Kielichów znaczenie

Głównym przesłaniem, które niesie nam 2 Kielichów jest zaangażowanie. Kiedy widzimy tą kartę, możemy traktować ją jako zapowiedź dobrego czasu w naszym życiu. Jest to harmonijny okres, pełen intymności, zgodności i partnerstwa. Karta symbolizuje dobre stosunki między ludzkie, wzajemne przyciągnie i jedność. Zwykle kojarzy nam się z miłością i związkiem, jednak świetnie ona opisuje również relacje przyjacielskie i rodzinne. Pokazuje kogoś przy kim czujesz się swobodnie, możesz wyrażać swoje myśli i uczucia, nie zostaniesz oceniony i skrytykowany. Relacje, którą wyróżnia prawdziwe pragnienie dążenia do wyjątkowości, szczerość, stabilność i uczuciowość.

W pozycji odwróconej natomiast As Kielichów pokazuje brak równowagi, spójności i harmonii w naszym życiu. Często mówimy również o przymusowej lub dobrowolnej izolacji lub rozdzieleniu od drugiego człowieka. Możemy paść ofiarą manipulacji, zostać wykorzystanym lub oszukanym. As Kielichów w pozycji odwróconej to również kolejny znak na zakończenie pewnych znajomości, czy to czysto koleżeńskich, czy też bardziej poważnych związków.

2 Kielichów uczucia

W miłosnym odniesieniu jest dobrym znakiem. Symbolizuje nowe przyjaźnie, nowe znajomości, nowe uczucia, które będą budować naszą pewność siebie i stabilność w naszym życiu. Kiedy karta jest odwrócona mogą pojawiać się pewne problemy w relacji z drugim człowiekiem. Nie są one jednak tak poważne, jak wskazują inne karty tarota. Możemy na spokojnie je wyjaśnić i pozbyć się ich bez większych konsekwencji. Karta pokazuje, że możesz odczuwać pewny pociąg do innej osoby niż twój obecny partner, jednak nie jest to szczere i trwałe uczucie, a jedynie chwilowe zauroczenie. Powinieneś dać sobie trochę czasu, ponieważ nie warto będzie kończyć relacji, w której jesteś dla tej osoby.

2 Kielichów praca i finanse

W naszej karierze zawodowej 2 Kielichów zwiastuje owocne współprace i nawiązywanie korzystnych połączeń między firmowych. Jeśli pracujemy w pojedynkę powinniśmy w tym czasie otworzyć się na pomoc od innych i przyjąć ją. To korzystny czas w twojej karierze, nawet jeśli nie uda ci się nawiązać współpracy. Czeka cię sporo nowych zadań, które nie będą dla ciebie w żadnym wypadku kłopotliwe i problematyczne. W odniesieniu do finansów, karta pokazuje, że to dzięki pracy będziesz utrzymywać się na dobrym poziomie. Nie wymagają one od nas większych działań, a jedynie systematyczności.

2 Kielichów zdrowie

2 Kielichów jako para, wskazuje na problemy ze zdrowiem podwójnych narządów, jak chociażby oczy, czy uszy. Nie są to jednak poważne choroby, a jedynie przejściowe problemy, które można rozwiązać dzięki rutynowym badaniom. Dla osób, które planują ciąże lub są w trakcie jej trwania może to być znak, że ciąża będzie bliźniacza. W ogólnym znaczeniu przyjmuje się dobre wieści i szybki powrót do zdrowia dla osób chorych.

2 Kielichów rada

Karta radzi abyś współpracował z innymi i nie zamykał się na nowe osoby. Przyniosą one szczęście do twojego życia i pomogą w utrzymaniu równowagi.

2 Kielichów miejsca

Z kartą 2 Kielichów mogą być związane takie miejsca jak: dom, restauracje, ławki w miejscach publicznych, galerie handlowe, a także ścieżki spacerowe i uliczki.

2 Kielichów TAK/NIE

Karta w pytaniach Tak lub Nie prawdopodobnie odpowie nam: TAK

2 Kielichów wskazuje na czas jedności z drugą osobą. To oznaka silnego partnerstwa, z którego czerpiemy korzyści. Jeśli więc liczymy na pozytywny obrót pewnych sytuacji, z kartą 2 Kielichów staje się to możliwe.

Zobacz także inne karty należące do Małych Arkanów:

  • ADD YOUR COMMENT