Paź Kielichów

Paź Kielichów

Jest to karta tarota należąca do Małych Arkanów z Dworu Kielichów (kolor Kier).

Paź Kielichów

tarot na dziś

Paź Kielichów znaczenie

Paź Kielichów jest kartą, która symbolizuje młodość, wolność, zabawę, a także naiwność i marzenia. Karta przynosi nam dobre wieści, jednak jej specyfika nakazuje nie traktować ich dosłownie i poważnie. Paź Kielichów zapowiada wszelkiego rodzaju wydarzenia towarzyskie, imprezy i przyjęcia. Jest kartą zabawy, która przedstawia się osobą czerpiące z życia każdą dobrą chwilę. Zachęca do zmiany stylu i wyglądu, możliwe więc jest, że w najbliższym czasie wybierzemy się do fryzjera lub postawimy na całkowitą zmianę garderoby. Paź Kielichów to nie tylko zabawa i spontaniczne zmiany, ale również w niektórych przypadkach karta pokazuje nam dojrzałość emocjonalną. Osoby, które mimo dojrzałego wieku, w głębi duszy wciąż czuły się dziećmi zmienią swoje podejście do życia i ludzi.

Odwrócony Paź Kielichów wskazuje na naiwność, która zostanie przez kogoś wykorzystana. Możemy paść ofiarą oszustwa finansowego lub zakochać się w niewłaściwej osobie, która wykorzysta nasze uczucia. Karta w pozycji odwróconej to również oznaka złych wieści, które wywołać mogą smutek, rozczarowanie i załamanie. Paź Kielichów, który symbolizuje nasze dzieciństwo w pozycji odwróconej, może mówić o wydarzeniach lub osobach z naszego dzieciństwa, które w negatywny sposób wpłynęły na naszą osobę. W teraźniejszości odczuć skutki wydarzeń, które kiedyś miały miejsce. Karta wskazuje również na zazdrość, szukanie uwagi, zagubienie, mściwość i nierozsądne posunięcia.

Paź Kielichów uczucia

Jeśli jesteś singlem Paź Kielichów wskazuje na nową osobę, która pojawi się w twoim życiu – być może będzie to tajemniczy wielbiciel z pracy lub uczelni. Paź Kielichów zapowiada również związek z osobą młodszą od nas. Karta zachęca również do wyznania swoich uczuć, które skrywamy przed kimś bliskim naszemu sercu. To idealny moment, aby wyjść ze swojej strefy komfortu i postawić sprawę jasno! Osobą w związkach sugeruje wejście na kolejny etap w waszej relacji. W niektórych przypadkach karta będzie również oznaczać, że w twoim związku zaczyna brakować pewnej iskry. Musisz więc wykazać się zaangażowaniem, postaraj się być bardziej romantyczny i spontaniczny. Drobne gesty mogą ponownie skraść serce twojej drugiej połówki.

Paź Kielichów praca i finanse

Paź Kielichów to znak nowych możliwości, które pojawią się w twojej pracy. To również świetna zapowiedź dla osób poszukujących pracę, ponieważ karta obiecuje dobre oferty, które możemy trafić. Kiedy jednak nie jesteśmy w pełni zadowoleni ze swojej pracy lub zaczynają pojawiać się w niej rzeczy, które mocno zaburzają naszą efektywność Paź Kielichów radzi zmianę strategii. Nie powinieneś bowiem od razu z niej rezygnować, a jedynie zastanowić się nad tym, co możesz zrobić, aby sytuacja się zmieniła. Rozwiązanie twojego problemu może być bliżej niż myślisz. Jeśli chodzi o sprawy finansowe wiadomość jaką niesie nam Paź Kielichów ostrzega przed naiwnym i nieprzemyślanym wejściem w inwestycje. Twoje finanse mogą być na naprawdę dobrym poziomie, jeśli dobrze rozplanujesz swój budżet.

Paź Kielichów zdrowie

Choroby, których możemy spodziewać się kiedy trafimy na kartę Pazia Kielichów to zazwyczaj zwykła grypa, przeziębienie i katar, których pozbyć możemy się dzięki domowym sposobom. Paź Kielichów jest kartą dobrych wiadomości, a więc w odniesieniu do zdrowia możemy liczyć na dobrą diagnozę lekarską. Karta może również wskazywać na ciąże, ponieważ jest mocno związana z okresem dzieciństwa i samymi dziećmi.

Paź Kielichów rada

Karta radzi abyś pamiętał, że twoje podejście do życia zależy od twoich nawyków. Jeśli nauczysz cieszyć się z zachodu słońca, bardziej docenisz jego niepozorne wschody.

Paź Kielichów miejsca

Z kartą Paź Kielichów mogą być związane takie miejsca jak: imprezy plenerowe, muzea, wystawy prac plastycznych, mosty i leśnie ścieżki.

Paź Kielichów TAK/NIE

Karta w pytaniach Tak lub Nie prawdopodobnie odpowie nam: TAK

Paź Kielichów to osoba, która nie ma zbyt wiele doświadczenia, umie jednak docenić wiele i znaleźć radość w małych rzeczach. Niezależnie od przebiegu sytuacji potrafi więc wyciągnąć z niej to, co dobre.

Zobacz także inne karty należące do Małych Arkanów:

  • ADD YOUR COMMENT