Paź Buław

Paź Buław

Jest to karta tarota należąca do Małych Arkanów z Dworu Buław (kolor Trefl).

paź buław

tarot na dziś

Paź Buław znaczenie

Na karcie widzimy młodzieńca trzymającego lub podpierającego się o buław. Paź Buław przynosi ze sobą dobre wieści, jest postacią wesołą i eugeniczną i to też symbolizuje. Możemy spodziewać się otrzymania wiadomości, telefonu, czy nawet listu z zaskakującymi informacjami. Karta wskazuje na dużą inspirację i motywację do działania. Kreatywne myślenie i świeże pomysły, a także spontaniczność i ekscytacja będą grały ważną rolę w najbliższym czasie. Paź Buław jest kartą, która uwalnia nasze wewnętrzne dziecko i pozwala nam na zabawę i brak odpowiedzialności. Dzięki niemu wrócisz na dobrą drogę lub przekonasz się, że na niej jesteś. Pozwala na odnalezienie swoich pasji i swobodne dążenie do celów.

Paź Buław w pozycji odwróconej mówi o lekceważeniu pewnych kwestii, które w rzeczywistości są ważniejsze niż nam się wydaje. Pokazuje również pochopne działania, które nie mają na celu niczego konkretnego. Prawdopodobnie część z nich jest przez nas wykonywana tylko po to, aby zmienić coś w naszym życiu i sprawić by coś się w nim zadziało, co niekoniecznie jest dla nas dobre w późniejszym czasie. Niekiedy również odwlekanie i przekładanie „na jutro”, czegoś co powinniśmy zrobić jak najszybciej. Paź Buław jest osobą łatwowierną, niecierpliwą i pochopną niczym dziecko, kiedy jest odwrócony jego pewność siebie i motywacja szybko zanika i zmienia swoje cele.

Paź Buław uczucia

Powiew świeżości poczują długoletnie związki lub te, w których mogło się nie układać z jakiś przyczyn. Paź Buław w miłości jest falą pasji i zabawy. Okresu, w którym liczy się tylko druga osoba i to, co możemy z nią przeżyć. Karta przynosi również nowe uczucia i nowe znajomości. Otwiera nasze serca na inne osoby. Jeśli jesteś singlem w twoim życiu zacznie się okres zabawy, filtrów, seksu, intensywności i romansów. W wchodzeniu w nowe relacje nie chodzi o budowanie trwałych związków, a jedynie zabawę i korzyści jakie mogą nam dać. Będą to krótkotrwałe ale intensywne relacje, a odejście drugiej osoby nie będzie dla nas czymś  bolesnym. Jeśli nie czujesz się szczęśliwy w związku lub wiesz, że partner nie daje ci tego czego pragniesz, a ratowanie tej relacji nie ma większego sensu Paź Buław pokazuje nam, że droga jest otwarta i nie kończy się na tej jednej osobie.

Paź Buław praca i finanse

Paź Buław również w pracy pokazuje nam, że nasza kariera nie musi kończyć się na pracy w jednej firmie. Otwiera przed nami wachlarz nowych możliwości podjęcia pracy. Jednakże każdą decyzje o zmianie miejsca pracy lub stanowiska powinniśmy dobrze przemyśleć. Nie kieruj się pierwszą myślą, która wpadnie ci do głowy. Weź pod uwagę wszelkie inne kwestie, które warto rozpatrzeć. Karta daje nam również szansę na awans lub premię. Jeśli planowałeś rozmowę z szefem o podwyżce to dobry znak, aby ją wreszcie przeprowadzić. Finanse z kartą Paź Buław będą dobre. Możemy liczyć na pozytywne wiadomości, liczne prezenty lub okazje finansowe i inwestycyjne. Paź Buław lubi ryzyko i działania spontaniczne.

Paź Buław zdrowie

W kwestii zdrowia Paź Buław nie pozostaje obojętny. Kieruje nas w stronę poprawy naszego samopoczucia. Zachęca do ćwiczeń, większej aktywności fizycznej i prowadzenia zdrowej diety. Nie wskazuje na gorsze samopoczucie lub choroby. Motywuje jednak do działania i radzi, aby prowadzić zdrowy tryb życia, który pomoże uniknąć nam negatywnych zmian.

Paź Buław rada

Karta radzi, aby mieć pod kontrolą własne działania. Nie skupiaj się na innych, zamiast tego przemyśl dokładnie, co chcesz zrobić i jak to może odbić się na twoim życiu.

Paź Buław miejsca

Z kartą Paź Buław mogą być związane takie miejsca jak: siłownie, uniwersytety, biblioteka, place zabaw, parki rozrywki, koncerty i wszelkiego rodzaju miejsca na świeżym powietrzu.

Paź Buław TAK/NIE

Karta w pytaniach Tak lub Nie prawdopodobnie odpowie nam: TAK

Paź Buław jest optymistycznym, kreatywnym, pełnym siły i energii drzemiącym w nas dzieckiem. Jest chętny do podejmowania nowych działań i tworzenia nowych planów. Zachęca nas do pracy, ale również i odpoczynku.

Zobacz także inne karty należące do Małych Arkanów:

  • ADD YOUR COMMENT