9 Kielichów

9 Kielichów

Jest to karta tarota należąca do Małych Arkanów z Dworu Kielichów (kolor Kier).

9 Kielichów

tarot na dziś

9 Kielichów znaczenie

Przyjemność, spełnienie, satysfakcja – to słowa, które najlepiej oddają znaczenie 9 Kielichów. To jedna z pozytywnych kart w talii. W ogólnym kontekście zapowiada poprawę w naszym życiu. Jeśli ostatnio borykaliśmy się z jakimś problemem, chorobą lub złymi emocjami możemy spodziewać się nadejścia lepszych czasów. 9 Kielichów to również zapowiedź spełniających się marzeń i osiągnięcia założonych celów. Czas na zabawę, świętowanie, obfitości i sukces, który był wyczekiwany. Dodatkowo karta pokazuje nam osoby przez, które zostaniemy zauważeni, a nasza praca doceniona. Jeśli nie jesteś pewny o jakie sprawy może dokładnie chodzić, warto będzie dopytać kart pomocniczych.

Odwrócona karta 9 Kielichów wskazuje na to, że to czego oczekiwaliśmy nie jest do końca takie takie jak powinno. Karta oznacza bowiem, że coś nad czym długo pracowaliśmy lub o czym marzyliśmy zostało przez nas osiągnięte, jednak okaże się to raczej niewypałem. Karta 9 Kielichów w pozycji odwróconej to również znak wystąpienia możliwych trudności i przeszkód na naszej drodze. Zdecydowanie w najbliższym czasie powinniśmy stać się bardziej ostrożni i dokładnie zwracać uwagę na wszelkie szczegóły.

9 Kielichów uczucia

9 Kielichów wskazuje na ogólne zadowolenie w miłości i związkach. Symbolizuje stałość uczuć, wierność i szczerość. Nasza relacja z partnerem jest na dobrej drodze, możemy liczyć na jego wsparcie i obecność. To również oznaka dobrej zabawy, filtru i wyznacznik dobrego seksu. Jeśli jesteście w długoletnim związku oznaczać to będzie dla was, że wciąż pałacie do siebie szczerym i namiętnym uczuciem. Osoby samotne, które trafiły na 9 Kielichów prawdopodobnie są na etapie swojego życia, w którym przeszłość nie odgrywa tak wielkiej roli jak dotychczas. Umiesz wyciągnąć dobre doświadczenie i lekcje z poprzednich związku. Karta daje więc nam możliwość zbudowania nowej relacji z nową osobą. Będziesz przyciągać do siebie nowych ludzi, wyjdź ze swojej strefy komfortu i przełamuj pierwsze lody.

9 Kielichów praca i finanse

Satysfakcja z jaką związana jest 9 Kielichów pojawia się również w związku z pracą. W twoim życiu otwiera się nowy rozdział, a wraz z nim nowe możliwości. Poczujesz się spełniony jeśli chodzi o twoją karierę zawodową. Możesz dostać awans, lepsze stanowisko, większe zarobki, jednak 9 Kielichów pokazuje nam, że satysfakcja może być z po prostu z wykonywanej przez nas pracy. Nawet jeśli ludzie cię nie docenią, zrobisz to ty sam. Jeśli marzysz o własnej firmie, to dobry znak, aby urzeczywistnić marzenia. Jeśli chodzi o inwestycje i sprawy finansowe karta również wskazuje na pomyślność i obfitość. 9 Kielichów zwiastuje również nagrody, a więc w tym przypadku ich wartość może być zaskakująco wielka.

9 Kielichów zdrowie

Jeśli zmagasz się z różnego rodzaju dolegliwościami 9 Kielichów jest dobrą kartą, która zapewnia poprawę samopoczucia i powrót do zdrowia. Kiedy trafiamy na tę kartę powinniśmy wiedzieć, że wskazuje ona czas, w którym powinniśmy skupić się na sobie pod względem zdrowia. Pozwolić sobie na przyjemności i odpoczynek, ponieważ nasz organizm potrzebuje regeneracji. W negatywnym znaczeniu 9 Kielichów będzie wskazywać na wszelkiego rodzaju uzależnienia, które zaburzają pracę naszego organizmu, oraz zaburzenia odżywania.

9 Kielichów rada

Karta radzi: nie przestawaj działać i dążyć do celu, nawet jeśli zajmuje ci to wiele czasu – czas i tak będzie płynął dalej.

9 Kielichów miejsca

Z kartą 9 Kielichów mogą być związane takie miejsca jak: restauracje, kawiarnie, miejsca truistyczne, teatry, kąpieliska.

9 Kielichów TAK/NIE

Karta w pytaniach Tak lub Nie prawdopodobnie odpowie nam: TAK

Karta motywuje i zachęca nas do działania. Symbolizuje sukces, spełnienie i dobrobyt, który spotyka nas kiedy dochodzimy do wyznaczonego celu. Nie powinniśmy przestawać walczyć, a porażki wykorzystywać jako powód do podjęcia kolejnej próby.

Zobacz także inne karty należące do Małych Arkanów:

  • ADD YOUR COMMENT