3 Buław

3 Buław

Jest to karta tarota należąca do Małych Arkanów z Dworu Buław (kolor Trefl).

3 buław

tarot na dziś

3 Buław znaczenie

Na karcie widzimy 3 buław widzimy dwie krzyżujące się buławy oraz jedną w linii prostej. 3 Buław jest kartą szansy, symbolizuje podróże, przygodę, ale także i pewność siebie, wielką wiarę, sukces i ciężką pracę. Może to dla nas oznaczać, że ciężka praca się nam opłaci i dzięki niej osiągniemy wielki sukces. Z kartą związane są również podróże, często zagraniczne. Mogą być one planowane lub spontaniczne. 3 Buław pomaga w planowaniu przyszłości, wskazuje na dalekosiężne plany i rozwój. Karta związana jest z osobami, które mają już pewny plan i wyznaczone cele, co więcej nie boją robić się czegoś w tym kierunku i stawiają już pierwsze korki. Miejsce i sytuacje, w której się znajdujemy w przeciwieństwie do 2 Buław nie wymagają od nas podejmowania decyzji, a jednie cierpliwości w czekaniu na rezultaty.

3 Buław w pozycji odwróconej jest symbolem powrotu do domu, do miejsc które znamy i czujemy się w nich dobrze. Zwykle ukazuje się ona osobą, które nie mają pewnych planów na przyszłość lub nie są jeszcze zdecydowane. Być może dokonaliśmy już wyboru, z którego nie jesteśmy w pełni zadowoleni. Odwrócona karta 3 Buław jest również oznaką przygody, która nas czeka i również będzie miała duży wpływ i duże znaczenie w naszym życiu. Niekiedy osoby, które zbyt mocno pochłonęła chęć spełnienia marzeń mogą ujrzeć 3 Buław. Będzie ona wtedy symbolem arogancji i ostrzegać będzie przed możliwym oszustwem.

3 Buław uczucia

Single poczują potrzebę dzielenia się z kimś swoimi przeżyciami i uczuciami. Może to oznaczać, że zapragną wejść w związek lub zaczną poszukiwać kogoś przy kim będą mogły się otworzyć. 3 Buław wskazuje na romans i flirt, więc mogą nie być to poważne znajomości i długotrwałe relacje, Karta pokazuje, że będziesz cieszył się życiem singla, a więc potencjalnych kandydatów traktować trzymać będziesz na bezpieczny dystans. Związki z 3 Buław będą miały się dobrze. Jest to czas, w którym wasza relacja będzie szła nieustannie do przodu, a ty oraz twój partner będziecie czerpać z niej wszystko, co najlepsze.

3 Buław praca i finanse

W twojej karierze zawodowej nadszedł czas wytężonej pracy. Będziesz pracować ciężko i długo, być może będziesz musiał zrezygnować, z niektórych planów na rzecz pracy. 3 Buław wspiera wyjazdy, mogą być to szkolenia lub praca zagranicą, jednak nie jest to przepowiednia dla wszystkich. Karta może wskazywać również na potrzebę rozwoju, której nie daje ci twoje obecne miejsce pracy. Będziesz szukać czegoś nowego, ponieważ ciągłe stanie w jednym miejscu zacznie cię przygnębiać. W kwestii finansowe 3 Buław zapewnia nadejście dobrych chwil.  Możesz liczyć na premię lub podwyżkę. Twoje inwestycje okażą się opłacalne, a twoje finanse zaczną się powiększać.

3 Buław zdrowie

3 Buław jest związana z podróżami, co w odniesieniu do zdrowia może oznaczać o konieczności zaszczepienia się lub przejścia odpowiednich badań przed wyjazdem zagranicą. Karta jest w ogólnym znaczeniu pomyślna dla zdrowia. Zapowiada dobry czas, w którym będziemy w pełni sił, a nasz organizm nie zaskoczy nas swoją niesprawnością. Jeśli jesteś chory lub cierpisz na poważne schorzenia 3 Buław wróży poprawę lub całkowity powrót do zdrowia. Możliwe jest również skorzystanie z nowych metod leczenia lub zmiana miejsca leczenia.

3 Buław rada

Karta 3 Buław radzi, aby szukać pozytywów w każdym momencie dnia. Ciesz się, że możesz iść do pracy, zamiast narzekać, że musisz to robić!

3 Buław miejsca

Z kartą  3 Buław mogą być związane takie miejsca jak: lotnisko, dworzec, kawiarnia, rynek, a także wszelkie miejsca turystyczne.

3 Buław TAK/NIE

Karta w pytaniach Tak lub Nie prawdopodobnie odpowie nam: TAK

As Buław daje nam nową szansę. Jest to czas, w którym możemy wiele osiągnąć. Karta obiecuje pomyślność, korzyści z pracy i szczęśliwe relacje partnerskie.

Zobacz także inne karty należące do Małych Arkanów:

  • ADD YOUR COMMENT