7 Kielichów

7 Kielichów

Jest to karta tarota należąca do Małych Arkanów z Dworu Kielichów (kolor Kier).

7 Kielichów

tarot na dziś

7 Kielichów znaczenie

Kolejna kartą Małych Arkanów jest 7 Kielichów reprezentująca wybory. Karta wskazuje na okres w naszym życiu, w którym dzieje się zbyt wiele. Mamy do czynienia z różnymi wydarzeniami, osobami, sytuacjami, oraz innymi rzeczami, które wymagają od nas podjęcia decyzji. Musimy podjąć wybór, co będzie dla nas najlepsze, co najbardziej słuszne, czego tak naprawdę chcemy. Wybory, decyzje, o których mówi nam 7 Kielichów mogą przyjmować różnoraką formę. Począwszy od problemów wyboru ubrania na sobotnie wyjście, poprzez wybór mieszkania, kończąc na studiach lub ścieżce zawodowej, od których będzie zależna twoja przyszłość.

W pozycji odwróconej 7 Kielichów to żal z powodu podjęcia złej decyzji, ale także strach przed wyborami lub ograniczone opcje. Odwrócona karta, jednak nie zawsze ma negatywne znaczenie. W niektórych przypadkach 7 Kielichów zwiastuje nowy początek, w którym to przestajemy marzyć i robimy odważne kroki w jakimś kierunku. Karta przedstawia ludzi, którzy unikają problemów, boją się odpowiedzialności i konsekwencji, które wiążą się z podejmowaniem decyzji.

7 Kielichów uczucia

7 kielichów w miłości wskazuje na złudzenia, idealizowanie, ciężkie wybory. W związkach może pojawić się problem, który będzie spowodowany pojawieniem się trzeciej osoby. Obdarzenie uczuciami kogoś innego niż obecny partner sprawi, że wasz związek zostanie zakwestionowany. Kolejnym problemem, który może pojawiać się w związkach jest zbyt duże idealizowanie partnera. Prawdopodobnie zbyt mocno skupiasz się na myśleniu o tym, jak powinna wyglądać twoja relacja z drugą osobą lub na tym, jak ona powinna się zachowywać zamiast zacząć działać w kierunku urzeczywistnienia swoich myśli. Single zaś mogą liczyć na duże towarzystwo potencjalnych partnerów.

7 Kielichów praca i finanse

Wiele nowych możliwości stoi przed tobą otworem. Masz okazje rozwijać się i robić, to co naprawdę lubisz. Jeśli do tej pory miałeś problemy w pracy lub odczuwałeś wypalenie zawodowe teraz jest szansa, żeby się z nim uporać. Musisz jednak uważać, aby nie podjąć złej decyzji lub nie wziąć na siebie zbyt dużej ilości pracy, której nie będziesz w stanie udźwignąć. W odniesieniu do finansów karta jest symbolem wielu możliwości zarabiania pieniędzy, jednak wiążą się one z podejmowaniem decyzji, które dla niektórych mogą być trudne i problematyczne.

7 Kielichów zdrowie

7 Kielichów wskazuje na problemy ze zdrowiem, które spowodowane są przemęczeniem. Zbyt duża ilość obowiązków, a także stresu i nerwów z nimi związanych może doprowadzić nas do problemów zdrowotnych. Powinniśmy uważać na odwodnienie, omdlenia, kłopoty z sercem, bóle głowy, problemy ze wzrokiem lub senność. Szczególnie osoby przemęczone będą bardziej podatne na wszelkiego rodzaju choroby i kontuzje. To znak, że powinieneś zmienić nieco tempo swojego życia. Znajdź czas na odpoczynek i regeneracje.

7 Kielichów rada

Karta radzi abyś nie bał się tego, co może nie pójść po twojej myśli. Skieruj swoje myśli w stronę spraw, które na pewno wyjdą ci na dobre.

7 Kielichów miejsca

Z kartą 7 Kielichów mogą być związane takie miejsca jak: wszelkiego rodzaju miejsca wypoczynku, dom, hotel, szpital.

7 Kielichów TAK/NIE

Karta w pytaniach Tak lub Nie prawdopodobnie odpowie nam: TAK

7 Kielichów jest kartą wyborów i zmian, które są z nimi związane. Karta jednak przypomina nam, że nawet w momencie, w którym coś nie idzie po naszej myśli tylko my mamy szanse, aby to zmienić. Jeśli odważysz się podjąć decyzje, karta odpowie na twoje pytanie twierdząco.

Zobacz także inne karty należące do Małych Arkanów:

  • ADD YOUR COMMENT