2 Denarów

2 Denarów

Jest to karta tarota należąca do Małych Arkanów z Dworu Denarów (kolor Karo).

2 denarów

tarot na dziś

2 Denarów znaczenie

2 Denarów to bilansowanie i próba utrzymania równowagi. W niektórych taliach na karcie 2 Denarów zauważyć możemy mężczyznę żaglującego dwiema monetami. Karta pokazuje nam sytuacje, w której próbujemy złapać równowagę między dwiema różnymi sferami naszego życia. 2 Denarów to zarówno wzloty jak i upadki. To ciężki i chwiejny okres w naszym życiu, w którym łatwo przeważyć szale na jedną ze stron. Być może ciężko jest nam wybrać to, co naprawdę jest dla nas ważne. Nie potrafimy określić priorytetów w naszym życiu przez, co ciągle balansujemy między jedną a drugą stroną. Karta pokazuje, że powinniśmy dokonać wyboru, może to jednak nie być łatwe, a co za tym idzie wywoływać stres i nerwice.

2 Denatów w pozycji odwróconej będzie pokazywać zaś, że na naszych barkach spoczywa zbyt wiele spraw, niż w rzeczywistości jesteśmy w stanie udźwignąć. Człowiek, o którym mówi jest zagubiony, nie potrafi podjąć właściwej decyzja. Często wręcz unika tego i stara się okazywać słabości, co może okazać się dla niego zgubne. Odwrócona 2 Denarów to brak organizacji, działanie pod presją czasu lub innych osób, chwiejność i przytłoczenie zbyt dużą ilością obowiązków. Być może znajdujesz się w sytuacji bez wyjścia lub twoje opcje są ograniczone przez, co nie czujesz się w pełni swobodnie.

2 Denarów uczucia

W miłosnym czytaniu tarot karta 2 Denarów może wskazywać na obecność dwóch osób w naszym życiu miłosnym. Ukazuje się ona w momencie, w którym musisz zdecydować, z kim tak naprawdę chciałbyś zbudować trwałą i stabilną relacje. Niestety często okazuje się, że najlepiej wyjdziemy, kiedy żadna z nich nie pozostanie w naszym życiu na stałe. 2 Denarów wskazuje również na sytuacje, w której nie potrafimy w pełni skupić się na naszym życiu uczuciowym ponieważ twoją uwagę od związku i partnera odwraca praca, rodzina, czy też różnego rodzaju problemy. Podobnie jest w w rozkładzie miłosnym dla singli. Zbyt duża ilość obowiązków oraz stawianie innych sfer swojego życia na pierwszym miejscu nie pozwala ci na zaangażowanie się w relacje miłosną i zbudowanie związku.

2 Denarów praca i finanse

Wraz z pojawieniem się 2 Denarów powinniśmy przygotować się na konieczność podjęcia ważnych decyzji dotyczących naszej pracy i kariery zawodowej. Być może będziesz rozważać podjęcie pracy w dwóch różnych firmach, dwóch etatów lub rozważasz odejście z obecnej pracy na rzecz nowej, jednak boisz się, że ta decyzja może okazać się nie słuszna. W finansowym rozkładzie karta również wskazuje na trudne decyzje, ale także na rozrzutność i nieumiejętność gospodarowania własnymi pieniędzmi. Łatwiej wydaje ci się pieniądze na przyjemności i zachcianki lub wręcz odwrotnie jesteś zbyt skąpy i każdą wolną złotówkę odkładasz do sejfu. Powinieneś złapać większą równowagę, a przy tym nie popadać ze skrajności w skrajność.

2 Denarów zdrowie

Karta 2 Denarów zwraca uwagę na zdrowie i pracę twojego organizmu i układu odpornościowego, którego praca może być zaburzona poprzez nadmierne łączenie się różnych stref swojego życia. Łatwo będzie nam nabawić się nerwicy, stresu, depresji, a co za tym idzie zaburzyć prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu. 2 Denarów pokazuje, że powinniśmy więcej czasu poświęcić na odpoczynek i regeneracje. Wprowadź zdrową rutynę do swojego życia, która pomoże ci na zdrowe bilansowanie między wszystkimi sferami życia.

2 Denarów rada

Karta radzi abyś oczyścił umysł i na nowo zabrał się za planowanie pewnych spraw w swoim życiu. Jeśli jesteś człowiekiem chaotycznym załóż dziennik, pomoże ci w lepszej organizacji czasu.

2 Denarów miejsca

Z kartą 2 Denarów mogą być związane takie miejsca jak: szpital, sklep, sąd, szkołą, targowisko, miejsce twojej pracy.

2 Denarów TAK/NIE

Karta w pytaniach Tak lub Nie prawdopodobnie odpowie nam: NIE

2 Denarów wskazuje na okres w naszym życiu, w którym możemy być zagubieni. Człowiek, o którym mówi nie potrafi pogodzić ze sobą pewnych spraw. Ciągle stoi na rozdrożu i waha się przed podjęciem ostatecznej decyzji.

Zobacz także inne karty należące do Małych Arkanów:

  • ADD YOUR COMMENT