As Denarów

As Denarów

Jest to karta tarota należąca do Małych Arkanów z Dworu Denarów (kolor Karo).

as denarów

tarot na dziś

As Denarów znaczenie

As Denarów to fundamenty materialne. Karta reprezentuje nowe początki i dobrobyt, jest więc zatem jedną z dobrych kart. Zwykle pojawia się w naszym życiu w momencie, w którym jesteśmy zainteresowani czymś, co wiąże się z finansami. Być może właśnie planujesz dużą inwestycje, szukasz nowej pracy lub starasz się o podwyżkę, czy awans. As Denarów to zapowiedź udanych finansów. Karta jest również oznaką obfitości, bezpieczeństwa i stabilności, która odnosi się do innych sfer naszego życia. Zapowiada dobry okres w naszym życiu. Pokazuje, że jesteśmy na takim etapie swojego życia, w którym możemy spełniać swoje marzenia i realizować cele, a także wyznaczać nowe. Wskazuje na dużą motywacje do działania, wydajność oraz nowe perspektywy.

W pozycji odwróconej As Denarów wskazuje utracone szanse, przepuszczone okazje i nadziej. W przeciwieństwie do karty prostej, odwrócony As Denarów to nieszczęście finansowe. Być może chodzi o okazje, które przepadły lub poważne zadłużenia, które wciąż rosną. Karta mówi również o opóźnieniu lub braku rozwoju. Nie mamy chęci i pomysłów. Ciężko nam skupić się na danym celu, nie umiemy utrzymać kontroli i włożyć odpowiednią ilość wysiłku w dane działanie.

As Denarów uczucia

As Denarów wróży korzystny okres w życiu dla osób w związkach. To karta obfitości, która może się również przejawiać w życiu miłosnym. As Denarów wskazuje na poczucie bezpieczeństwa, dobry kontakt z partnerem i stabilizacje uczuciową. Być może, wkrótce będziesz planował wspólne zamieszkanie z partnerem, ślub lub powiększenie rodziny. Dla singli karta jest równie korzystna. As Denarów mówi o pojawieniu się nowej osoby w twoim życiu, a także wskazuje na większą stabilizacje i ustatkowanie się.

As Denarów praca i finanse

As Denarów jest jedną z najlepszych kart w rozkładzie biznesowym. Pokazuje nowe początki i lepszy start zarówno w pracy jak i w sferze finansów. Karta symbolizuje dobre możliwości rozwoju i okazje, które zostaną przez nas wykorzystane. Jest dobrym znakiem, jeśli planujemy rozpoczęcie własnego biznesu lub zaczynamy nową prace. Dla osób pracujących zapewnia stabilizacje oraz możliwość awansu lub szansę na premię.

As Denarów zdrowie

Jako karta odnosząca się do zdrowia As Denarów mówi o dobrym samopoczuciu oraz o pokonaniu chorób. Jeśli oczekujesz wyników badań powinieneś być spokojny ponieważ zapowiadają się korzystnie. Karta jest również dobrym znakiem dla osób planujących powiększenie rodziny, ponieważ symbolizuje płodność i dobry stan zdrowia.

As Denarów rada

Karta radzi aby śmiało stawiać kolejne kroki na przód i nie oglądać się za siebie. Cel, który sobie wyznaczyłeś możesz osiągnąć dzięki sumiennej pracy i zaangażowaniu.

As Denarów miejsca

Z kartą As Denarów mogą być związane takie miejsca jak: kolejki górskie, banki, mieszkania, place budowy, statki, samolot, sklepy budowlane.

As Denarów TAK/NIE

Karta w pytaniach Tak lub Nie prawdopodobnie odpowie nam: TAK

As Denarów zapewnia dobrobyt i stabilizacje. Możemy liczyć na powodzenie zarówno w sprawach prywatnych, związanych z rodziną i przyjaciół, a także sferze zawodowej i finansach.

Zobacz także inne karty należące do Małych Arkanów:

  • ADD YOUR COMMENT