Królowa Buław

Królowa Buław

Jest to karta tarota należąca do Małych Arkanów z Dworu Buław (kolor Trefl).

królowa buław

tarot na dziś

Królowa Buław znaczenie

Na karcie widzimy kobietę, której siwe włosy wskazują na podeszły wiek. Kobieta na głowie ma złotą koronę, a w prawej dłoni trzyma pozłacany buław. Królowa Buław jest pełna życia, symbolizuje energię, zabawę, namiętność, seks, towarzyskość i pewność siebie. Karta mówi nam, że w tym czasie będziemy optymistyczni i pełni pozytywnej energii. Jesteśmy gotowi na wykonanie wielu zadań i pomoc innym. Nasze posunięcia będą skuteczne, a decyzje niezwykle trafne, co może byś zaskakujące zarówno dla nas jak i innych. Królowa Buław ma wszystko pod kontrolą, podobnie jak my będziemy wiedzieć czego chcemy i co powinniśmy robić, żeby tak się stało.

Kiedy karta znajduje się w pozycji odwróconej możemy paść ofiarą manipulacji, kłamstwa i niewierności. Jeśli podjąłeś się wielu zadań Królowa Buław w pozycji odwróconej wskazuje, że prawdopodobnie nie uda ci się ich wykonać. Przytłoczą cię i sprawią, że poczujesz się wyczerpany i wypalony. Możesz źle czuć się z samym sobą. Odwrócona karta jest oznaką braku pewności siebie lub niskiej samooceny. Poza tym, że ktoś może nas oszukać, również my możemy pochłonąć się w kłamstwa i manipulacje. Tajemnice i podstępy szybko jednak mogą wyjść poza nasze panowanie i wprowadzić chaos w naszym życiu.

Królowa Buław uczucia

Królowa Buław świadczy o wejściu w związek z osobą, która może być porywcza i nieprzewidywalna, jednak to właśnie ona sprawi, że nasze życie nabierze barw. Pożegnamy nudę i otworzymy się na świat. W długotrwałych związek poczujecie ponowny przypływ energii i romantycznych myśli. Jeśli myślałeś, że twoje życie seksualne jest już dawno zakończone możesz mocno się zdziwić. Królowa Buław symbolizuje namiętność, pożądanie i seksapil, którego w najbliższym okresie nie zabraknie w twojej relacji. Single mogą szukać osób o podobnym charakterze opisanym powyżej. Królowa Buław sugeruje, że macie sporo okazji do poznania tej osoby, jednak łatwo możecie zaprzepaści każdą z tych okazji. Bądź otwarty i pewny siebie, a zadziałasz na ludzi jak magnes.

Królowa Buław praca i finanse

Królowa Buław przedstawia podejmowanie i wykonywanie zadań, które sprawiają, że wzmacniasz swoją pozycje biznesową. Zapewnia ona umiejętność do wykonywania wielu zadań. A nasza wielozadaniowość może dobrze wypaść w niejednej sytuacji. Królowa Buław pokazuje nam równie, że dobrze radzimy sobie na stanowiskach kierowniczych, mamy zadatki na mentora i przewodnika. Jeśli więc myślałeś o prowadzeniu własnego biznesu możesz potraktować to jako dobry znak i zachętę do działania. Królowa Buław jest kartą, która sygnalizuje, że nasze działania finansowe są właściwe. Jeśli inwestujesz swoje pieniądze robisz to mądrze i z głową. Jeśli oszczędzasz to w odpowiedni sposób. A jeśli zaś masz kłopoty finansowe, karta sugeruje, że niedługo pojawi się świetne koło ratunkowe.

Królowa Buław zdrowie

Królowa Buław jest symbolem zdrowia i witalności. Jeśli jednak trafiliśmy na kartę w pozycji odwróconej powinniśmy wystrzegać się ryzykownych sytuacji, które mógłby źle wpłynąć na nasze samopoczucie. Szczególną uwagę powinny przykuć nasze oczy i uzębienie oraz dziąsła. Królowa Buław może również wskazywać na problemy ze stawami oraz na silne bóle głowy.

Królowa Buław rada

Karta radzi, aby pamiętać, że szczęście zaczyna się od małych i niepozornych zwycięstw, które prowadzą nas do sukcesu.

Królowa Buław miejsca

Z kartą Królowa Buław mogą być związane takie miejsca jak: restauracje, tarasy widokowe, parki, domki letniskowe, pola namiotowe, a także spa oraz sauny.

Królowa Buław TAK/NIE

Karta w pytaniach Tak lub Nie prawdopodobnie odpowie nam: TAK

Królowa Buław pokazuje nam, że będziemy pełni życia, optymistyczni i gotowi do działania. Nawet największe i najtrudniejsze przeszkody nie zdołają powstrzymać nas przed osiągnieciem spokoju i szczęścia.

Zobacz także inne karty należące do Małych Arkanów:

  • ADD YOUR COMMENT