As Buław

As Buław

Jest to karta tarota należąca do Małych Arkanów z Dworu Buław (kolor Trefl).

as buław

tarot na dziś

As Buław znaczenie

Na karcie As Buław widzimy dłoń wyłaniającą się z chmury, która dzierży w ręku buławę. W niektórych talia spotkać możemy się z kijem, różdżką, pałką lub maczugą. Asy zwykle wskazują początek, zaś As Buław mówi o nowej inicjatywie. Oznacza ona bowiem podjęcie działania, rozpoczęcie czegoś nowego, co zapewni nam nowy początek. As Buław pomaga również odkryć nam w sobie zdolności, których mogliśmy nie być świadomi. Karta jest również związana z płodnością i poczęciem nowego życia.

As Buław w pozycji odwróconej symbolizuje opóźnienie lub zatrzymanie się czegoś. Zapowiada rozczarowanie i niepowodzenie. Karta zawraca uwagę na zbyt dużą intensywność pracy, z którą nie radzą sobie twoi towarzysze co może prowadzić do konfliktów. Odwrócony As Buław może mówić nam o odwołaniu ważnego spotkania lub planowanej podróży. Często niestety pokazuje nam sytuację przez, którą straciliśmy czas nadaremnie. Twoje życie w najbliższym czasie może nie dawać ci satysfakcji. Ogarnie cię nuda i rutyna, ciężko będzie ci wyrwać się z szarej rzeczywistości.

As Buław uczucia

As Buław rozpoczyna w związku nowy rozdział. Karta jest symbolem płodności, a więc jeśli planujesz wraz z partnerem założyć rodzinę to naprawdę świetny znak. As Buław dobrze wróży również osobą planującym przeprowadzkę, oświadczyny lub ślub. Jedno jest pewne nachodzący okres będzie sprzyjać twojej relacji. Singlom zaś radzi podjąć ważny i odważny krok. Jeśli jesteś kimś zainteresowany nie zwlekaj dłużej i bierz się do działania. Kiedy pociąg, w którym przebywa pewna osoba odjedzie będziesz sobie pluć w twarz przez długi czas. Kiedy As Buław jest odwrócony to znak, że do twojego związku wkradła się rutyna. Nadszedł czas, w którym ponownie musicie odkryć w sobie miłość i obudzić drzemiące głęboko uczucia. Kiedy jednak żadne z was nie wyjdzie z inicjatywą, As Buław w pozycji odwróconej może nawet oznaczać związek.

As Buław praca i finanse

As Buław jest jedną z najlepszych kart jeśli chodzi o pracę, szczególnie dla osób, której szukają nowej pracy. Karta również daje nam możliwość poznania wielu ciekawych osób, które pozytywnie wpłyną na naszą karierę zawodową. Jeśli prowadzisz własną działalność lub planujesz ją rozpocząć karta As Buław wróży korzystny czas do prowadzenia biznesów i inwestycji. W sprawach finansowych duża poprawa i stabilizacja. Jeśli jednak trafiliśmy na kartę w pozycji obróconej wróżba będzie przeciwna i zapowiada starty materialne.

As Buław zdrowie

As Buław to oznaka dobrego zdrowia i samopoczucia. Skup się teraz na prowadzeniu zdrowego stylu życia, wprowadź aktywność fizyczną w postaci dodatkowych zajęć sportowych. Jeśli jesteś w trakcie leczenia zauważysz w najbliższym czasie znaczną poprawę. To również dobry znak dla kobiet planujących ciąże lub w trakcie jej trwania. Ciąża przebiegnie pomyślnie, będziesz cieszyć się dużym zdrowiem dla siebie i swojego dziecka.

As Buław rada

Korzystaj z darów, które daje ci los. Ciesz się chwilą i baw się życiem. Nadszedł okres, w którym będziesz szczęśliwy, a więc wykorzystaj ten czas, aby pracować nad sobą i spędzać czas w sposób jaki lubisz.

As Buław miejsca

Z kartą As buław mogą być związane takie miejsca jak: sale koncertowe, sale muzyczne, imprezy, korytarze, leśne ścieżki, jeziora.

As Buław TAK/NIE

Karta w pytaniach Tak lub Nie prawdopodobnie odpowie nam: TAK

As Buław jest pomyślną kartą. Symbolizuje płodność artystyczną, otwiera nas na nowe doznania i napędza twórczo nasz umysł.

Zobacz także inne karty należące do Małych Arkanów:

  • ADD YOUR COMMENT