6 Kielichów

6 Kielichów

Jest to karta tarota należąca do Małych Arkanów z Dworu Kielichów (kolor Kier).

6 Kielichów

tarot na dziś

6 Kielichów znaczenie

6 Kielichów to karta pamięci. Wskazuje na silne przywiązanie do wydarzeń z przeszłości oraz na ich wpływ na naszą teraźniejszość i przyszłości. Karta wskazuje na nostalgię, powrót do dzieciństwa i tego co minęło. 6 Kielichów symbolizuje również młodość i młode osoby. Wnioskować możemy więc, że w najbliższym czasie będziemy mieć kontakt z jakimiś dziećmi, czy będą to nasze własne, czy też w pracy lub po prostu opiekę nad nimi. 6 Kielichów reprezentuje osoby młode duchem, a także powrót do młodzieńczych lat, co może oznaczać, że wkrótce będziemy się bawić i bezstresowo korzystać z życia.

6 Kielichów uczucia

Kiedy w grę wchodzi miłość 6 Kielichów pokazuje na związki, w których twój partner jest twoją pierwszą miłością. W ogólnym znaczeniu odczyt karty jest pozytywny. Karta wprowadza czas radości i zabawy, mówi o relacjach namiętnych i szczerych, w której obojga partnerzy czerpią korzyści. W niektórych przypadkach karta wskazuje na zbyt mocne i częste myśli o przyszłości. Co to oznacza? Jeśli jesteś singlem, prawdopodobnie ciężko jest ci zbudować nową relację, ponieważ twój były partner wciąż zajmuje sporą część miejsca w twoim sercu. W związkach zaś, mogą wystąpić problemy lub już się pojawiły. One również będą spowodowane faktem, że jedno z was tęskni za swoją starą miłością. Może to skończyć się na chwilowych problemach i kłótni, jeśli jednak uczucie będzie niezwykle silnie doprowadzi do rozpadu związku.

6 Kielichów praca i finanse

W twojej pracy mogą pojawić się zmiany lub jakieś przełomowe dla twojej kariery wydarzenia. 6 Kielichów pokazuje nam, że to dobry czas na pracę zespołową. Warto podejmować się nowych zadań i poświęcać czas, na projekty ponieważ przyniosą nam one spore korzyści. Karta pokazuje nam również pracę w otoczeniu dzieci tj. szkoła, przedszkola, obozy, kolonie, domy dziecka, zakłady poprawcze dla nieletnich itp. Jeśli chodzi o kwestie finansowe 6 Kielichów pokazuje korzystny czas. Będziesz sporo otrzymywać, ale również i sporo dawać – ponieważ będzie cię na to stać. Karta jest również powiązana z wszelkiego rodzaju darowiznami, wolontariatem, spadkami oraz testamentem.

6 Kielichów zdrowie

6 Kielichów pojawia się w momencie, kiedy nasze tempo życia jest zbyt intensywne i szybkie. Karta radzi nam, aby zwolnić i zadbać o zdrowie. Karta jednak jest dobrym znakiem w odniesieniu do zdrowia. Wskazuje na pogodę ducha i energię, a jako karta związana z dziećmi może wskazywać na ich obecność w twoim życiu, a co za tym idzie na ciąże. 6 Kielichów zachęca również o dbanie o zdrowie twoich bliskich.

6 Kielichów rada

Karta radzi, abyś nie stał zbyt długo w jednym miejscu i ograniczał się do niego. Za rogiem możesz dojrzeć o wiele więcej!

6 Kielichów miejsca

Z kartą 6 Kielichów mogą być związane takie miejsca jak: wszelkie miejsca, w których spotkać można dzieci lub są z nimi związane, a także sklepy i cukiernie.

6 Kielichów TAK/NIE

Karta w pytaniach Tak lub Nie prawdopodobnie odpowie nam: TAK

6 Kielichów to dobry czas w naszym życiu. Jest on beztroski, uroczy i niewinny. Ciężko myśleć o nim w negatywny sposób, jednak niewinność i ufność nie zawsze prowadzi nas w dobrą stronę.

Zobacz także inne karty należące do Małych Arkanów:

  • ADD YOUR COMMENT