4 Buław

4 Buław

Jest to karta tarota należąca do Małych Arkanów z Dworu Buław (kolor Trefl).

4 buław

tarot na dziś

4 Buław znaczenie

Na karcie znajdują się cztery krzyżujące buławy. 4 Buław zapowiada dobrobyt. Karta 4 Buław symbolizuje szczęście i dobrobyt, mówi nam o jedności i wspólnocie. Wskazuje również na wszelkiego rodzaju imprezy i uroczystości, oraz na ich pomyślny przebieg. Osoba, która zobaczyła 4 Buław może być pewna swoich osiągnieć, poczuje dumę i spełnienie. Choć twoja samoocena i pewność ciebie będą duże nie zamkniesz się na prace zespołowe i działanie w grupie. Będziesz skory do pomocy i chętnie przyjmiesz pomoc od innych. Przypomina również, że nasze cele i pragnienia nie mogą pozostać jedynie marzeniami. To czas, w którym powinniśmy podjąć działanie w celu przeniesienia ich do realnego życia.

W wielu przypadkach kiedy pojawia się odwrócona karta 4 Buław mowa jest o nachodzącym nieszczęściu. Poczujemy się nieszczęśliwi i niespełnieni. Wielu może odczuć zwątpienie i niechęć do pewnych spraw. Niestety bardzo często karta zapowiada również odwołanie imprez lub uroczystości, na które szykowaliśmy się od dłuższego czasu. Co w tym wypadku wydaje się być nie najgorszą opcją, ponieważ kiedy pojawia nam się odwrócona karta a przyjęcie nie zostaje odwołane jego przebieg będzie zupełnie inny niż oczekiwaliśmy.

4 Buław uczucia

4 Buław jest pomyślną kartą jeśli chodzi o sprawy uczuciowe. Zapowiada pomyślny czas w związku, symbolizuje trwałość i stabilizację. Będziesz cieszyć się dobrym porozumieniem z partnerem, czeka was wiele dobrych chwil i wydarzeń. 4 Buław zapowiada przyjęcia i wszelkiego rodzaju uroczystości, co może być oznaką ślubu bądź zaręczyn. Single również będą miały okazję poznania kogoś nowego, szczególnie podczas imprez i spotkań towarzyskich. Może również zapowiadać spotkanie z dawną miłością. Jeśli jednak karta jest w pozycji odwróconej do spotkania może nie dojść lub nie wypadnie ono zgodnie z planem.

4 Buław praca i finanse

Będziesz czuć się dobrze i pewnie. Zrozumiesz, że twoje stanowisko jest dla ciebie odpowiednie. Będziesz mógł liczyć na duże wsparcie ze trony szefa i współpracowników. Jeśli prowadzisz własną działalność śmiało możesz podjąć współpracę z innymi firmami. Dzięki 4 Buław możesz być pewien, że twoje finanse będą teraz w dobrym stanie. Właściwe rozplanowywanie swoich wydatków, pomoże ci w oszczędzaniu i dobieraniu odpowiednich inwestycji. Nie musisz obawiać się o dodatkowe koszty. To dobry czas, aby wykupić wycieczkę lub wybrać się na ulubiony posiłek do restauracji. Jeśli jednak trafiliśmy na kartę 3 Buław w pozycji odwróconej oznaczać to będzie, że sporą część swoich pieniędzy przeznaczasz na członków rodziny i przyjaciół. Jeśli nie zapanujesz nad tym w odpowiednim momencie szybko skończy się twoja dobra passa.

4 Buław zdrowie

Jeśli trafiliśmy na 4 Buław możemy liczyć na powrót do zdrowia, jeśli w ostatnim czasie przechodziliśmy chorobę. 4 Buław wskazuje na dobry stan zdrowia i dużą witalność. W przypadku gdy nie czujemy się za dobrze, karta może wskazywać, że przykładamy zbyt małą uwagę do jakości naszego życia. Upewnij się, że poświęcasz wystarczającą ilość czasu na aktywność fizyczną oraz czy twoja dieta jest odpowiednio zbilansowana. Karta 4 Buław w pozycji odwróconej [przewiduje chwiejne zdrowie i potrzebę opieki.

4 Buław rada

Karta radzi aby pamiętać, że czasem lepiej jest pomilczeć, wtedy zaś zwiększa się nasza szansa, że zostaniemy wysłuchani przez odpowiednie osoby, które będą wiedziały jak nam pomóc.

4 Buław miejsca

Z kartą 4 Buław mogą być związane takie miejsca jak: restauracja, ogród, park, jezioro, bank, a także wszelkiego rodzaju miejsca związane z samorozwojem.

4 Buław TAK/NIE

Karta w pytaniach Tak lub Nie prawdopodobnie odpowie nam: TAK

4 Buław jest kartą dobrobytu. Daje nam szansę na lepsze jutro i dobry start. Jeśli zadaliśmy karcie pytanie, jest spodziewać się możemy, że odpowiedź na nie będzie brzmiała twierdząco.

Zobacz także inne karty należące do Małych Arkanów:

  • ADD YOUR COMMENT