Paź Denarów

Paź Denarów

Jest to karta tarota należąca do Małych Arkanów z Dworu Denarów (kolor Karo).

Paź Denarów

tarot na dziś

Paź Denarów znaczenie

Paź Denarów to symbol dobrych wieści. Zwykle odnoszą się one do pracy, szkoły, zdrowia lub kwestii rodzinnych. Paź Denarów to osoba, która wie na czym stoi i jest pewna tego, co chce osiągnąć. Nie boi się pracy, którą będzie musiała wykonać. Lubi działanie samodzielne, bywa introwertyczna, więc najlepiej odnajduje się, kiedy sama jest sobie szefem. Karta mówi o budowaniu solidnych, a przede wszystkim dużych fundamentów. Paź Mieczy zaznacza, że jeśli teraz zadbamy w odpowiedni sposób o swoją przyszłość, w późniejszym czasie nie będziemy mieć powodów do zmartwień. Karta przedstawia osobę młodą, inteligentom, pełną chęci do działania. Może symbolizować nas samych lub kogoś, kto wkrótce zjawi się w naszym życiu.

W pozycji odwróconej Paź Denarów to symbol głupiego i nierozsądnego działania człowieka. Osoba, o której mówi karta nie ma wyraźnych celów lub marzeń, do których mogłaby dążyć. Niekoniecznie świadczy to o lenistwie, a bardziej o braku wiedzy i umiejętności, których osoba ta nie miała możliwości nabycia. Odwrócony Paź Denarów jest zagubiony w swojej codzienności, nie chce lub nie umie przerwać rutyny, która wkradła się do jego życia. Wpada w błędne koło, z którego nie ma wyjścia. Nastaje taki czas w życiu tej osoby, w którym ona przestaje szukać jakiegokolwiek sensu. Nie wykorzystuje okazji, które oferuje jej los. Jej plany są często niewykonalne lub sama zwleka z ich rozpoczęciem.

Paź Denarów uczucia

Paź Denarów wskazuje na związek pełen zaufania, stabilny, bezpieczny i nieco pochłonięty rutyną. Nie ma w nim bowiem miejsca na nieoczekiwane czułości i wyznania miłosne. Brakuje w nim iskry, która często widoczna jest w związkach młodych osób lub na początku relacji, kiedy to rządzi pożądanie i fascynacja drugą osobą. Karta jednak mówi, że nie ma w tym nic złego, jednocześnie wskazując, że dobrym rozwiązaniem na pozbycie się tego problemu będzie pozwolenie, aby zabawa i spontaniczność z powrotem zagościły w waszym związku. Paź Mieczy często miewa problemy z odczytywaniem znaków, które wysyła mu druga osoba. Nie łatwo przychodzi mu więc odróżnienie relacji czysto przyjacielskich od tych bardziej poważnych. Paź Mieczy mówi, że jeśli jesteś zainteresowany jakąś osobą nie powinieneś dużej zwlekać. Zacznij działać zanim kolejny raz dostaniesz przydomek dobrego przyjaciela.

Paź Denarów praca i finanse

W rozkładzie odnoszącym się do pracy i kariery Paź Denarów to osoba początkująca. Pracuje na swój sukces i stara się zdobyć szacunek i aprobatę innych. Bez względu na to, czy dopiero szukasz pracy, prowadzisz własną firmę, czy pracujesz dla kogoś innego w momencie, w którym pojawia się karta Pazia Denarów los daje ci pewną okazję, której nie powinieneś odrzucać. Paź Mieczy to przede wszystkim oznaka dużej ambicji. Pokazuje sytuacje, w której człowiek jest gotów podjąć się prac dodatkowych, na dwa etat, aby mieć pewność, że jego cel zostanie osiągnięty. W kwestii finansowej, kiedy trafiamy na kartę Pazia Denarów również możemy liczyć na dobre wieści. Mogą być one związane z dodatkowym przypływem gotówki lub nagrodą pieniężną.

Paź Denarów zdrowie

Karta symbolizuje młodość, zdrowie i dobre samopoczucie. Twój wiek nie ma znaczenia, kiedy w grę wchodzi Paź Mieczy. Zapowiada on bowiem witalność i świetną odporność organizmu. Paź Mieczy zachęca jednak do prowadzenia diety składającej się z naturalnych produktów. Ostrzega przed problemami trawiennymi i kłopotami z układem pokarmowym. Warto więc będzie ograniczyć spożycie przetworzonej żywności.

Paź Denarów rada

Karta radzi abyś pamiętał, że jedyną osobą, która może zmienić twoje życie jesteś ty sam. Nie potrzebujesz pomocy osób z zewnątrz, a więc nie pozwalaj im na więcej niż sobie.

Paź Denarów miejsca

Z kartą Paź Denarów mogą być związane takie miejsca jak: sale muzyczne, biblioteki, szkoła, uczelnia, centrum handlowe, sklepy, rynek, koncerty plenerowe, imprezy.

Paź Denarów TAK/NIE

Karta w pytaniach Tak lub Nie prawdopodobnie odpowie nam: TAK

Paź Denarów reprezentuje osobę zdolną, posiadającą wiele umiejętności, które sprawiają, że jej spojrzenie na przyszłość jest spokojne. To człowiek, który nie potrzebuje pokaźnych sum pieniędzy, ponieważ sam zapracuje na wszystko, co mu się należy.

Zobacz także inne karty należące do Małych Arkanów:

  • ADD YOUR COMMENT