6 Buław

6 Buław

Jest to karta tarota należąca do Małych Arkanów z Dworu Buław (kolor Trefl).

6 buław

tarot na dziś

6 Buław znaczenie

6 Buław jest kartą zwycięstwa. Symbolizuje triumf i sukces, uznanie, dumę i pochwałę. Karta wskakuje nam, że ktoś jest wysoko, a jego osiągnięcia ciągle rosną. 6 Buław jest kartą stabilizacji i wygranej, wskazuje nam liderów i pewne siebie osoby. Poprzednia karta mówiła nam o osobie, która toczy jakąś walkę lub ma pewien konflikt, natomiast ta pokazuje osobę, która tą walkę i konflikt pokonała. Jest świadoma swojego sukcesu, duma i satysfakcja pozwala nam na świętowanie. Nadszedł czas spełniania marzeń i tworzenia nowych celi. Karta jest również symbolem akceptacji i współpracy.

Odwrócona 6 Buław symbolizuje brak osiągnięć, porażkę i przegraną. Mimo tego, osoba o której mówi nam karta wciąż jest pewna siebie. Jest to symbol dużej wytrzymałości, a także wsparcia, które możemy dostawać. Kiedy karta jest w pozycji odwróconej pokazuje nam, że my sami lub ktoś wśród nas jest egoistyczny i arogancki. Często mowa jest o sytuacji, kiedy ktoś pragnie sławy i uznania, lecz jest daleko od zdobycia go. Odwrócona 6 Buław ostrzega również przed zdradą i złamanymi obietnicami. Oznacza rozczarowanie, słabość, a także złe intencję.

6 Buław uczucia

6 Buław jest dobrym znakiem dla związków, mówi o stabilizacji, szczęściu i szczerej miłości. Karta mówi nam, że kto kocha naprawdę będzie już kochać zawsze. Razem z drugą połówką jesteście silniejsi i macie szansę osiągnąć swoje cele i spełnić marzenia. W relacji nie będzie miejsca na zazdrość. Singlom 6 Buław zapowiada spotkanie z osobą, która wejdzie do twojego życia z zaskoczenia lecz zagości w nim już na stałe. Będzie to ktoś pewny siebie, człowiek sukcesu, który pomoże ci czerpać radość z życia. Kiedy karta znajduje się w pozycji odwróconej możemy mieć styczność z brakiem szczerości ze strony drugiej osoby. Ktoś nie jest wobec na lojalny, a jego słowa mogą nie mieć żadnego znaczenia.

6 Buław praca i finanse

Sukces i zwycięstwo, o którym mówi 6 Buław w karierze jest oczywiście dobrym znakiem. Mamy szanse zdobyć nową pracę jeśli jesteśmy na etapie poszukiwań. Możemy liczyć na awans lub premie, a także na uznanie ze strony szefa. Karta zapowiada również dobry czas w pracy, w którym nasze działania będą płynne i sukcesywne. Poczujemy się zmotywowani do pracy i chęć do osiągnięcia zwycięstwa. W sprawach finansowych karta 6 Buław wróży poprawę. Liczyć mogą na nią szczególnie osoby, które w ostatnim czasie wykazały się ciężką pracą. Jednak karta wspiera również poprawę finansową, która będzie nieoczekiwana i zaskakująca.

6 Buław zdrowie

Odczyt 6 Buław w odniesieniu do zdrowia jest dobry. Wskazuje ona bowiem na dobre samopoczucie lub powrót do zdrowia. Warto jednak zwrócić uwagę na ciśnienie lub bóle głowy. Kiedy karta jest w pozycji odwróconej przestrzega przed nawrotem choroby lub kontuzji.

6 Buław rada

Karta radzi: Warto pamiętać o tym, że wystarczy robić to co się naprawdę kocha – nawet jeśli nie jesteś w tym najlepszy, pojawi się ktoś, kto cię doceni.

6 Buław miejsca

Z kartą 6 Buław mogą być związane takie miejsca jak: centrum miast, rynek, parki, festiwal, kościół, galeria handlowa, pałac lub dworek.

6 Buław TAK/NIE

Karta w pytaniach Tak lub Nie prawdopodobnie odpowie nam: TAK

6 Buław jest kartą zwycięstwa i sukcesu. Wspiera tych, którzy znają swoje cele i dążą do nich z dużą determinacją. Jednocześnie odkrywa na jaw kłamstwa i niejasności. Jeśli ktoś zataja prawdę lub nadaremnie składa obietnice 6 Buław bywa bezlitosna.

Zobacz także inne karty należące do Małych Arkanów:

  • ADD YOUR COMMENT