As Mieczy

As Mieczy

Jest to karta tarota należąca do Małych Arkanów z Dworu Mieczy (kolor Pik).

as mieczy

tarot na dziś

As Mieczy znaczenie

As Mieczy jest kartą nowych działań, początków, przełomowych momentów i inicjatywy jaka wychodzi od człowieka w stronę tego co nowe i lepsze. Karta reprezentuje podejmowanie właściwych decyzji, dążenie do celu, pokazuje jasność umysłu, świeżość i gotowość do działania. Człowiek, o którym mówi nam karat As Mieczy jest nastawiony na zwycięstwo, zna swoje cele, potrafi być asertywny i stanowczy, a jednocześnie zachęcić innych do działania i przekonywać ich do swoich racji. Jest natchniony i pragnie tego natchnienia, szuka inspiracji we wszelkich możliwych miejscach i osobach, które mogą być dla niego inspirujące. Chce się rozwijać i wykorzystać każdą możliwą opcję.

W pozycji odwróconej karta As Mieczy mówi o przeciwnościach losu. Wskazuje na brak inspiracji i motywacji do działania. Człowiek, o którym mówi jest zagubiony, nie ma siły, najczęściej jego decyzje okazują się nietrafne. Kiedy trafiamy na kartę As Mieczy w pozycji odwróconej możemy zmagać się z blokadą twórczą. As Mieczy to osoba, która jest wrogo nastawiona do świata i ludzi, jest kłótliwa, a zarazem nie potrafi być asertywna i trzymać się swoich przekonań. Odwrócony As Mieczy to również niesprawiedliwość, która może nas dotknąć.

As Mieczy uczucia

As Mieczy stawia wyzwania przed osobami w związkach. Może okazać się, że twój partner od dawna skrywał przed tobą pewien sekret, który wkrótce odkryjesz. Będzie to bez zwątpienia przełomowy okres w waszej relacji. Co by to nie było, jedno jest pewne – uda ci się zachować zimną krew i podjąć właściwą decyzje, co do przyszłości związku. Karta jednak nie jest tak zła, jak mogłoby się wydawać. Mówi bowiem o szczerości i umiejętności radzenia sobie z problemami, które pojawiają się w waszej relacji właśnie dzięki szczerym rozmową i dobrej komunikacji. Singlom zaś karta zapowiada spotkanie z osobą, która będzie podzielać wasze poglądy, a wasza znajomość będzie rozwijać się w odpowiednio dostosowanym do twoich potrzeb tempie.

As Mieczy praca i finanse

Jeśli chodzi o pracę i karierę zawodową As Mieczy zapowiada niezwykle korzystny czas, w którym będziemy się rozwijać i udoskonalać nasze umiejętności i zgłębiać wiedzę. Osoby, które są na etapie poszukiwań pracy będą mieli okazje rozpoczęcia świetnej pracy, która będzie nie tylko niezwykle przyjemna, ale również będzie powiązana z waszą pasją i hobby. As Mieczy to również dobry znak dla osób prowadzących własne biznesy lub dla tych, którzy chcieliby spróbować swoich sił i otworzyć własną działalność. Karta wskazuje bowiem sukces i powodzenie. W finansowym rozkładzie karta radzi, abyś zrezygnował z dużych i kosztownych inwestycji, na nie przyjdzie jeszcze czas. Lepiej będzie postawić na oszczędność i odłożyć wszelkie pieniądze, które końcem miesiąca mógłbyś wydać na przyjemności.

As Mieczy zdrowie

W odniesieniu do zdrowia As Mieczy daje nam siłę i pomaga przejąć kontrole nad własnym życiem. Karta pokazuje nam, że będziemy teraz w stanie naprawdę wziąć się za wszystkie swoje cele i postanowienia. Jeśli więc planowałeś przejście na dietę lub treningi powinieneś poczuć się teraz niezwykle zmotywowany. As Mieczy mówi również o szybkim powrocie do zdrowia, głównie dlatego, że uda nam się podjąć dobre decyzje odnośnie leczenia.

As Mieczy rada

Karta radzi abyś zaczął działać i robił to, co uważasz za słuszne. Kiedyś możesz bardziej pożałować rzeczy, których nie zrobiłeś aniżeli tych dokonanych.

As Mieczy miejsca

Z kartą As Mieczy mogą być związane takie miejsca jak: szkoły, uczelnie, biura, sale sądowe, miejsca pracy, ogrody.

As Mieczy TAK/NIE

Karta w pytaniach Tak lub Nie prawdopodobnie odpowie nam: TAK

As Mieczy symbolizuje gotowość do działanie, wyznaczone cele i wizje, które tworzymy w naszej głowie. Pokazuje sytuacje, których jesteśmy pewni i śmiało do nich dążymy. Jest to karta sprawiedliwości, równości i kontroli. Człowiek, o którym mówi jest świadomy, tego czego oczekuje i tego, co posiada.

Zobacz także inne karty należące do Małych Arkanów:

  • ADD YOUR COMMENT