6 Mieczy

6 Mieczy

Jest to karta tarota należąca do Małych Arkanów z Dworu Mieczy (kolor Pik).

6 Mieczy

tarot na dziś

6 Mieczy znaczenie

6 Mieczy jest dobrą kartą, mówi o postępie i kolejnych krokach na przód. Wskazuje na przezwyciężenie trudności i nadchodzący spokojny okres do naszego życia. Kiedy trafiamy na kartą 6 Mieczy możemy być spokojni, ponieważ zapewnia ona stabilny czas, w którym poradzimy sobie z dręczącymi nas problemami. Karta mówi, że powinniśmy kierować się intuicją i przeczuciem, ponieważ to właśnie one pokierują nas w właściwym kierunku. 6 Mieczy jest również jedną z kart wskazujących na podróże. Mogą być one zarówno prywatne jak i służbowe, stałe lub typowo wakacyjne. W ogólnym znaczeniu 6 Mieczy mówi o pozytywnych zmianach, które nadchodzą do naszego życia.

W pozycji odwróconej 6 Mieczy wskazuje na utknięcie, brak postępu. Odwrócona karta mówi o braku stabilności, ograniczeniach, przytłoczeniu, o nieudanej próbie ucieczki. Powinniśmy być przygotowani na burzliwy okres w naszym życiu, pełen niespodzianek i nieplanowanych wydarzeń. Niekiedy karta zapowiada odwołanie ważnego wydarzenia lub podróży, a także może wskazywać na powrót z wyjazdu, który mógł nie być jeszcze planowany. Odwrócona 6 Mieczy to także porzucone plany i marzenia lub częściowa rezygnacja z nich.

6 Mieczy uczucia

6 Mieczy jest dobrą wróżbą, szczególnie dla osób, które w ostatnim czasie przechodziły trudny okres w swoim życiu. Zapowiada ona bowiem nadejście nowych spokojnych dni oraz korzystny czas dla waszej relacji. Będziecie mogli ponownie odkryć swoją miłość i siebie nawzajem. Dla singli 6 Mieczy przynosi czas spokoju, odpoczynku i regeneracji po poprzednich związkach i partnerach. Karta zachęca do dbania o siebie i postawienia na własne potrzeby. Nie jest to doby czas na ponowne łowy i poszukiwanie miłości, ona nadejdzie sama w odpowiednim czasie i z pewnością jej nie ominiesz!

6 Mieczy praca i finanse

Jeśli chodzi o sprawy związane z twoją karierą zawodową i pracą karta 6 Mieczy zapowiada poprawę i spokojniejszy okres. Będziesz mógł zależnie od swoich potrzeb poświęcić więcej czasu na pracę lub sprawy prywatne. Nie będą one ze sobą kolidować i sprawiać, że przez jedno będziesz mieć mniej czasu na drugie. Jako karta podróżnicza 6 Mieczy może zapowiadać podróże związane z pracą i biznesem. W kwestii finansowej 6 Mieczy daje nam okazje do dużego zarobku, który mógłby poprawić naszą sytuacje finansową i uczynić ją bardziej stabilniejszą. Nie powinniśmy jednak przesadnie na wszystkim oszczędzać i śmiało wydawać pieniądze. Skąpstwo nie jest dobrze rozpatrywane przez kartę 6 Mieczy.

6 Mieczy zdrowie

Jeśli nie jesteś dobrym pływakiem lepiej unikaj głębokości, bowiem 6 Mieczy mówi nam o możliwym tonięciu – szczególnie jeśli mamy do czynienia z odwróconą kartą. 6 Mieczy zapowiada poprawę zdrowia i samopoczucia u osób chorych. Zachęca również do aktywnego wypoczynku oraz wakacji, które pomogą odciągnąć nasze myśli od stresowych sytuacji.

6 Mieczy rada

Karta radzi: musisz pamiętać o tym, że nie wystarczy mieć odwagę do podjęcia działania. Potrzebna jest jeszcze siła, która pozwoli ci w nim wytrwać.

6 Mieczy miejsca

Z kartą 6 Mieczy mogą być związane takie miejsca jak: lotnisko, dworzec kolejowy, hotel, apartament wypoczynkowy, biuro, gabinet, pokój.

6 Mieczy TAK/NIE

Karta w pytaniach Tak lub Nie prawdopodobnie odpowie nam: TAK

6 Mieczy przynosi pozytywne zmiany w życiu każdego człowieka. Wskazuje na rozwój i postęp. Jeśli przechodziliśmy trudny okres w naszym życiu 6 Mieczy zapewni nam spokój i czas na regenerajcję.

Zobacz także inne karty należące do Małych Arkanów:

  • ADD YOUR COMMENT