7 Buław

7 Buław

Jest to karta tarota należąca do Małych Arkanów z Dworu Buław (kolor Trefl).

7 buław

tarot na dziś

7 Buław znaczenie

7 Buław jest kartą, która zmusza nas do walki. Musimy bronić swoich racji i przekonań. Wykazać się determinacją, wytrzymałością i silną wolą, w przeciwnym wypadku skończymy jako przegrani. Karta zapowiada, że wkrótce możemy znaleźć się w towarzystwie osoby, która będzie silna i nieugięta, może to również być ktoś asertywny lub opiekuńczy. 7 Buław pokazuje nam również osoby przez, które możemy być atakowani lub nękani. Jeśli chodzisz do szkoły lub pracy możesz paść ofiarą zastraszania i wszelkiego rodzaju mobbingu. Kiedy trafiamy na kartę 7 Buław powinniśmy przygotować się na wiele przeciwności losu, uzbroić się w cierpliwość i wytrzymać trudny okres.

Jeśli 7 Buław była w pozycji odwróconej wskazywać będzie na poddanie się lub nieumiejętność obrony. Reprezentuje ona nasze słabości, a także wypalenie lub wyczerpanie. Nie jesteśmy w stanie bronić siebie i swoich racji. Prawdopodobnie wyjdziemy z założenie, że lepiej będzie się poddać lub rezygnować z dalszego działania na jakiś czas, aniżeli tkwić w czymś, co budzi w nas negatywne emocje. Karta może również pokazywać utratę władzy lub kontroli nad czymś, co było kiedyś dla nas ważne. 7 Buław mogą również zobaczyć osoby samotne, które celowo trzymają się na uboczu. Niekiedy karta przedstawia nam zwycięstwo, które jednak nie zrobi na nas wrażenia i nie odegra ważnej roli w naszym życiu.

7 Buław uczucia

Jeśli jesteś Singlem karta powie ci, że musisz zawalczyć o osobę, na której ci za leży. Najpewniej nie tylko tobie na niej zależy, a więc żeby ją zdobyć będziesz musiał wykazać się w walce i pokazać się z jak najlepszej strony. Również w stałych związek mogą wystąpić problemy związane z pojawieniem się osoby trzeciej w naszym życiu. Kolejny raz nadszedł czas, aby przejąć kontrole i z determinacją walczyć o związek. 7 Buław często widzą osoby, które budują relację na odległość. Również i one będą musiały stanąć do walki, jeśli chcą aby związek przetrwał. Karta 7 Buław pokazuje nam przede wszystkim, że to my sami musimy przejąć inicjatywę, wykazać chęci i podjąć walkę. Wzajemne zrzucanie na siebie winy do niczego nas nie doprowadzi. Może jedynie wywołać smutek, załamanie, rozdrażnienie i niepokój.

7 Buław praca i finanse

W pracy możesz zostać zmuszony do walki o swoją pozycje. Ludzie nie są nie zastąpieni i o tym przypina nam 7 Buław, ktoś kroczy za tobą i dzięki swojej wytrwałości może odebrać ci coś, co uważałeś za pewne. Masz jednak w sobie siłę, którą musisz wykorzystać. Zacznij wyznaczać sobie nowe cele, podejmij walkę na nie skończysz na straconej pozycji. Podobnie jest w sprawach finansowych. Musisz chronić to co już masz, mądrze inwestować i gospodarować swoimi pieniędzmi, a zdobędziesz szanse na większe bogactwo. 7 Buław radzi żeby skupić się na długoterminowych inwestycjach.

7 Buław zdrowie

Karta w odniesieniu do zdrowia, mówi o konieczności walki z chorobą lub kontuzją. Wskazuje również na długo falowe dolegliwości, z którymi możesz się zmagać. 7 Buław ostrzega również przed problemami z płodnością. A także radzi zwrócić uwagę na serce i układ nerwowy. Jednakże wszystkie dolegliwości, które mogą wystąpić nie są na tyle silne, aby nie można było sobie z nimi poradzić. Warto pamiętać, że jest wiele metod leczenia i wielu specjalistów w danej dziedzinie. Poddanie się na starcie nie jest wskazywane.

7 Buław rada

Karta radzi: Jeśli odnajdziesz w sobie siłę możesz sprostać największym przeciwnością tego życia. Nie zapominaj o tym, co jest dla ciebie ważne, a dojdziesz do celu.

7 Buław miejsca

Z kartą 7 Buław mogą być związane takie miejsca jak: zakłady pracy, firmy, kina, strzelnica, parki rozrywki.

7 Buław TAK/NIE

Karta w pytaniach Tak lub Nie prawdopodobnie odpowie nam: NIE

7 Buław mówi nam o asertywności. Musisz nauczyć się stawiać na swoim i bronić swoich racji. Jeśli okażesz słabość staniesz się kozłem ofiarnym własnego losu.

Zobacz także inne karty należące do Małych Arkanów:

  • ADD YOUR COMMENT