10 Kielichów

10 Kielichów

Jest to karta tarota należąca do Małych Arkanów z Dworu Kielichów (kolor Kier).

10 Kielichów

tarot na dziś

10 Kielichów znaczenie

Słowem, które najlepiej opisuje 10 Kielichów jest zadowolenie. Karta przede wszystkim mówi o szczęściu rodzinnym, dobrym kontakcie z członkami rodziny, bezpieczeństwie i harmonii. Wskazuje na czas, w którym będziesz mieć wszystkiego pod dostatkiem. 10 Kielichów jest kartą obfitości i dobrobytu, a także powodzenia i błogosławieństwa. Karta zachęca również do odpoczynku i korzystania z benefitów, które zapewniła nam dotychczasowa ciężka praca. Karta symbolizuje także zabawę, spotkania rodzinne, małżeństwa, a więc możemy spodziewać się, że w najbliższym czasie nic nie zakłóci naszego spokoju.

Jeśli jednak trafiamy na kartę 10 Kielichów w pozycji odwróconej, nie będzie to najlepszy omen. Odwrócona 10 Kielichów wskazuje bowiem na nieszczęście i problemy w życiu rodzinnym. Prawdopodobnie nasze wyobrażenia o rodzinie nie są realne, stawiamy zbyt wysokie oczekiwania, których nie jesteśmy w stanie urzeczywistnić. Nasze relacje rodzinne nie są wystarczająco stabilne. Mogą pojawiać się tajemnice lub problemy, które bez współpracy nie zostaną rozwiązane. Karta w pozycji odwróconej pokazuje na brak harmonii, rozwody, separacje, konflikty, trudne relacje, a także tęsknotę za domem i rodziną. 

10 Kielichów uczucia

10 Kielichów zdecydowanie jest dobrą kartą dla osób, które są w długich związkach. Zapewnia bowiem, że wasza relacja jest szczera, a was czeka wiele romantycznych wydarzeń. Karta jest symbolem małżeństwa i planowania rodziny, co może być znakiem dla niektórych osób. W związkach, w których w ostatnim czasie nie układa się za dobrze 10 Kielichów przypomina, że jeśli teraz nie jest wasz czas nie oznacza to, że za kilka lat nie spotkacie się ponownie. Singlom zaś karta pokazuje, że wkrótce mogą wejść w nowy związek. Tym razem będzie on jednak długotrwały, a ty odnajdziesz w nim to czego szukasz. Jeśli karta była w pozycji odwróconej powie nam, że prawdopodobnie przez to, że trzymamy się złych wzorców wyuczonych w przeszłości nie jesteśmy w stanie zbudować trwałej relacji w teraźniejszości.

10 Kielichów praca i finanse

W pracy 10 Kielichów wskazuje korzystny i spokojny czas. Możesz teraz skupić się na swoim życiu prywatnym, rodzinie i bliskich, ponieważ twoja praca nie będzie wymagała od ciebie zbyt dużej uwagi. Karta wspiera również rodzinne firmy i biznesy, jeśli więc prowadzisz rodzinny biznes lub myślisz nad jego założeniem będzie to dobry omen. W kwestii finansowej karta równie dobrą przepowiednią. Twoje założenia finansowe wyjdą ci na dobre, jest kartą obfitości i dobrobytu, co wskazuje na wzrost twoich finansów w najbliższym czasie.

10 Kielichów zdrowie

Karta wskazuje na dobre zdrowie i dobre samopoczucie. Jeśli w ostatnim czasie zmagałeś się z pewną chorobą i poczyniłeś odpowiednie kroki w leczeniu jej karta wskazywać będzie, że wkrótce odczujesz pozytywne rezultaty. 10 Kielichów pokazuje wzrost poziomu energii i witalności. Karta jest również dobrym znakiem dla osób starających się o dziecko, ponieważ symbolizuje płodność.

10 Kielichów rada

 Karta radzi abyś pamiętał, że wszystko o czym marzysz może zostać się rzeczywistością, tylko jeśli zrobisz coś w tym kierunku.

10 Kielichów miejsca

Z kartą 10 Kielichów mogą być związane takie miejsca jak: dom rodzinny, sale weselne, kościół, cmentarz, park, restauracja.

10 Kielichów TAK/NIE

 Karta w pytaniach Tak lub Nie prawdopodobnie odpowie nam: NIE

10 Kielichów to nie tylko rodzinne szczęście i dobrobyt, ale również zapowiedź konfliktów i separacji. Jak każda karta w talii niesie ze sobą zarówno coś dobrego, jak i coś złego. Odpowiedź na pytanie, które zadajesz kartą, 10 Kielichów odpowie przecząco.

Zobacz także inne karty należące do Małych Arkanów:

  • ADD YOUR COMMENT