7 Denarów

7 Denarów

Jest to karta tarota należąca do Małych Arkanów z Dworu Denarów (kolor Karo).

7 Denarów

tarot na dziś

7 Denarów znaczenie

7 Denarów symbolizuje rozwój, planowanie i zyski. Karta pokazuje, że człowiek ciężko pracuje, aby osiągnąć swoje cele i właśnie ta ciężka praca mu się opłaci. Karta mówi o wytrwałości i dążeniu do wyznaczonego celu. Człowiek, o którym mówi jest w stanie poświęcić wiele, ale niekoniecznie musi to robić. Zwykle karta ukazuje się osobą, które mają już określony plan na przyszłość i zaczęły prężne działania w tym kierunku. 7 Denarów oznaczać wtedy będzie dobą passe i powodzenie, oraz podjęcie właściwego wyboru.

W pozycji odwróconej 7 Denarów często 7 Denarów może wskazywać na pracoholizm. Wskazuje więc na osobę, która nadmiernie wykorzystuje swoje m możliwości, zbyt dużo rzeczy bierze na siebie i nie stara się szukać pomocy wśród innych. Dla osób cierpiących na pracoholizm, praca nie jest tylko ucieczką od problemów i życia codziennego, ale również może przybierać formę kary. Człowiek, o którym mówi karta jest niewolnikiem pracy.

7 Denarów uczucia

W miłosnym czytaniu tarot 7 Denarów wskazuje na powodzenie, romans i filtr. Szczególnie jest dobrą kartą dla osób samotnych. Prawdopodobnie to właśnie teraz na waszej drodze pojawi się ktoś, kto nie tylko przykuje waszą uwagę, ale również dobrze to wykorzysta. Niestety mniej przyjaźnie robi się kiedy w grę wchodzą pary. Karta 7 Denarów mówi bowiem o wielu ograniczeniach i niekoniecznie przyjemnych sytuacjach w związku. Prawdopodobnie pokrywasz w swoim związku, jak i partnerze zbyt duże oczekiwania. Mogą go one po prostu przerastać, ale także wskazywać na mniejsze zaangażowanie z jego strony.

7 Denarów praca i finanse

W rozkładzie dotyczącym kariery i pracy 7 Denarów jest dobrym znakiem. Karta zapowiada korzystny czas w pracy. Mówi o nawiązywaniu współpracy z osobami, które są szczere i ambitne, a więc oferowana oferta będzie dla ciebie korzystna. Warto również pamiętać główne przesłanie 7 Denarów, które mówi, że ciężka praca się opłaca. W czytaniu finansowym tarot 7 Denarów zapowiada pomyślne współpracę oraz inwestycje. Karta zachęca także do prowadzenia własnego biznesu, który może okazać się najlepszym źródłem wysokich dochodów.

7 Denarów zdrowie

Jako karta zdrowia 7 Denarów nie przynosi najlepszych wieści. Karta mówi o problemach z układem krążenia, układem kostnym, wątrobą, nerkami oraz sercem. Niezwykle ważne jest, aby w momencie, w którym trafiamy na kartę 7 Denarów skonsultować się z najbardziej wiarygodnym źródłem. Powinien być to lekarz lub specjalista, który pomoże ocenić nam stan naszego organizmu oraz jego poszczególnych narządów.

7 Denarów rada

Karta radzi abyś czerpał z życia to, co najlepsze póki jest to możliwe. Wiele osób chciałoby mieć tyle, co ty. Nie pozwól więc, aby ktoś cię wyprzedził.

7 Denarów miejsca

kartą 7 Denarów mogą być związane takie miejsca jak: komisariat, sale muzyczne, imprezy, leśne ścieżki, kościół, ciemnie uliczki, opuszczone miejsca,

7 Denarów TAK/NIE

Karta w pytaniach Tak lub Nie prawdopodobnie odpowie nam: NIE

7 Denarów jest kartą zarówno wspierającą, jak i taką, która szybko może ukrócić nasze marzenia. Karta odnosi się bowiem do ciężkiej pracy i poświęcenia. Człowiek, który jest zdolny do wysiłku może osiągnąć wiele, jeśli jednak czekasz, aż los sam przyniesie ci cuda możesz mocno się zdziwić.

Zobacz także inne karty należące do Małych Arkanów:

  • ADD YOUR COMMENT