8 Denarów

8 Denarów

Jest to karta tarota należąca do Małych Arkanów z Dworu Denarów (kolor Karo).

8 Denarów

tarot na dziś

8 Denarów znaczenie

8 Denarów jest kartą nauki i rozwijania swoich umiejętności. W niektórych taliach karta 8 Denarów przedstawia postać rzemieślnika zaangażowanego w swoją prace. Człowiek ten mimo zmęczenia nadal pracuje. Jest to bardzo ważny aspekt w jego życiu. Karta reprezentuje osobę, która ma jasno określone cele, jest nastawiona na pracę, ponieważ wie, że ona przynosi efekty. 8 Denarów mówi, że ciężko nad czymś pracujesz, wkładasz w to wiele serca i wysiłku. Karta symbolizuje produktywność, robienie dobrych wyników, koncentracje, wiedze fachową, a także pewność siebie i ambicje. To czego udało lub uda ci się teraz nauczyć przyda ci się w późniejszym życiu. Będziesz zadowolony z umiejętności, które udało ci się zdobyć i rozwinąć. Poczujesz się dumny, że twoje ambicje i marzenia zostały spełnione.

W pozycji odwróconej 8 Denarów to symbol lenistwa i próżności. Człowiek, o którym mówi szybko się nudzi i dekoncentruje. Nie potrafi skupić się w 100% na zajęciu, którego się podjął. Jego działania nie są efektowne i nie przynoszą żadnych korzyści. Karta w pozycji odwróconej symbolizuje słabe wykonanie, pośpiech, brak ambicji, rutynowość, a także brak kwalifikacji. W niektórych przypadkach odwrócona 8 Denarów będzie symbolizować pracoholizm. Twoja praca lub zajęcie, które wykonujesz pochłania cię do tego stopnia, że zaniedbujesz pozostałe sfery swojego życia. Kiedy trafiamy na odwróconą 8 Denarów powinniśmy wyznaczać sobie cele, ale także granice.

8 Denarów uczucia

W miłosnym rozkładzie tarot 8 Denarów mówi o ilości pracy i zaangażowaniu, które wkładasz w swój związek. Twoja relacja powinna więc układać się dobrze. Karta może również mówić o współpracy z partnerem. Oboje powinniście poświęcać, dawać i brać tyle samo tak, aby wasz związek był spójny i harmonijny. Jeśli w twoim związku pojawiają się problemy karta 8 Denarów mówi nam, że dzięki ciężkiej pracy obojgu partnerów związek ma szanse ponownie wkroczyć na właściwą drogę. Niekiedy praca, o której mówi karta 8 Denarów w miłości może przejawiać się jako skupienie większej uwagi na karierze zawodowej niż relacji z drugą połówką. Mowa jest wtedy o odtrącaniu. braku czasu, niewyrażaniu uczuć i emocji, których brak źle wpływa na związek.

8 Denarów praca i finanse

8 Denarów jest świetną kartą odnoszącą się do naszej pracy i kariery zawodowej. Jeśli bowiem jesteś na etapie poszukiwania pracy karta powie nam, że nie tylko otrzymasz stanowisko w świetnej firmie, ale również możliwość rozwoju oraz dobre zarobki. 8 Denarów to także dobra karta dla wszystkich pracujących. Mówi ona, co prawda o ciężkiej pracy, jednak jest to praca niezwykle korzystna, przynosząca zyski i ogólne zadowolenie. W kwestii finansowej 8 Denarów mówi o przypływie gotówki, który jest zasłużony. Sam sobie zapracowałeś na sukces, a więc należy ci się godna zapłata.

8 Denarów zdrowie

W odniesieniu do zdrowia 8 Denarów będzie mówić o walce z chorobą. Na całe szczęście karta stawia nas na wygranej pozycji. Mówi bowiem o waleczności, która jest niezwykle ważna, kiedy mamy do czynienia z poważnym schorzeniem. Karta jest również wyznacznikiem dobrej formy fizycznej. Dbając o zdrowie i wygląd, pracujesz nad swoją kondycją, która będzie znacznie lepsza niż na początku twojej przygody ze sportem. W ogólnym znaczeniu 8 Denarów pokazuje, że człowiek powinien poczuć się zdrowszy i silniejszy niż do tej pory.

8 Denarów rada

Karta radzi abyś zachował waleczność i siłę do końca. Tak jak po burzy zawsze wychodzi słońce, tak i w życiu po złych chwilach przychodzi czas na te dobre.

8 Denarów miejsca

Z kartą 8 Denarów mogą być związane takie miejsca jak: ścieżki rowerowe, hale sportowe, siłownia, biblioteka, uczelnia, miejsca pracy, miejsca w które odwiedzasz po raz pierwszy.

8 Denarów TAK/NIE

Karta w pytaniach Tak lub Nie prawdopodobnie odpowie nam: TAK

8 Denarów to pracowity okres w naszym życiu. Karta mówi o wysokich ambicjach, waleczności i determinacji. Jest świetną kartą w rozkładzie, która daje szanse każdej osobie na poprawę własnego losu.

Zobacz także inne karty należące do Małych Arkanów:

  • ADD YOUR COMMENT