4 Kielichów

4 Kielichów

Jest to karta tarota należąca do Małych Arkanów z Dworu Kielichów (kolor Kier).

4 Kielichów

tarot na dziś

4 Kielichów znaczenie

Odzwierciedleniem 4 Kielichów jest nuda i stagnacja. Karta wskazuje żal, dręczące wyrzuty sumienia i stracone okazje. Możesz być po prostu znudzony swoim życiem i codziennością, która stała się szarą rutyną. Wiesz, że nie tego oczekiwałeś od życia lub niedawno straciłeś okazje do zmiany. W ogólnym znaczeniu mówi się, że 4 Kielichów przynosi depresyjny okres do naszego życia. Zwłaszcza jeśli od dawna nie czuliśmy się dobrze i pewnie w sytuacji, w której się znajdujemy.

Kiedy 4 Kielichów podczas czytania tarota ukazała się w pozycji odwróconej to znak, że udało nam się pozbyć wyrzutów sumienia i żalu do samego siebie. Prawdopodobnie nadszedł czas, w którym trafi ci się nie jedna okazja, z której będziesz czerpać najlepsze korzyści. To czas, w którym przestajesz marzyć i myśleć o tym jakby mogło być, a zamieniasz swoje słowa i myśli w rzeczywiste działanie. Karta symbolizuje motywację do działania, radość z życia, wdzięczność i skupianie się na pozytywach.

4 Kielichów uczucia

Jeśli chodzi i miłość i związki 4 Kielichów wskazuje na nudę, rutynę lub brak świadomości swoich uczuć. Osoby związkach mogą poczuć się znudzone swoją drugą połówką, a rutyna która wkradła się do waszego życia może powoli was przerastać. Niekiedy 4 Kielichów pokazuje udane związki, które jednak mogą się zakończyć z naszej winy. Nie widzisz tego, co daje ci partner i ta relacje. Oczekujesz czegoś więcej, zamiast docenić to co już masz. Single zaś mogą borykać się z duchami przeszłości. Prawdopodobnie zbyt mocno skupiasz się na tym co było, a myśli o tym, co powinieneś zrobić, aby poprzedni związek się nie zakończył powodują, że nie zauważasz nowej miłości, która puka do twoich drzwi.

4 Kielichów praca i finanse

W twojej karierze zawodowej może pojawić się stagnacja. Poczujesz się znudzony i przygnębiony praca. Nie będzie dawać ci ona tej samej satysfakcji, co kiedyś. Twoje siły zaczną się wyczerpywać i powodować niedokładność. 4 Kielichów mówi jednak o braku świadomości, tego jakie możliwości czekają na ciebie za rogiem. Powinieneś więc skupić swoje myśli na tym, co możesz zrobić, zamiast myśleć, co powinieneś. Nie bój się próbowania nowych rzeczy, w końcu kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana. Podobnie jest w kwestii pieniędzy. Masz wiele możliwości do powiększenia swojego budżetu lub oszczędności, jednak świadomie z nich nie korzystasz.

4 Kielichów zdrowie

Karta 4 Kielichów wskazuje na ogólne osłabienie się organizmu, które jest spowodowane przemęczeniem. Powinieneś znaleźć więcej czasu na odpoczynek i regeneracje. Jeśli nie zadbasz o swoje zdrowie w tej chwili, karta wskazuje, że będziesz tego żałować. Karta może również ostrzegać przed depresją oraz innymi zaburzeniami psychicznymi, z którymi niezwłocznie powinniśmy zgłosić się do specjalisty. Pamiętaj, że choroby psychiczne są tak samo ważne, jak fizyczne.

4 Kielichów rada

Karta radzi abyś nie zwracał uwagi na innych, lecz podążał zawsze własną ścieżką, nawet jeśli nikt inny jej nie wybierze.

4 Kielichów miejsca

Z kartą As buław mogą być związane takie miejsca jak: przychodnie lekarskie, urzędy, sklepy, różnego rodzaju kolejki w miejscach publicznych, kawiarnie.

4 Kielichów TAK/NIE

Karta w pytaniach Tak lub Nie prawdopodobnie odpowie nam: NIE

4 Kielichów wskakuje złe wybory, które dokonaliśmy w przeszłości, przez co nie możemy być w pełni zadowoleni z teraźniejszości. Warto jednak pamiętać, że kiedy uda nam się pogodzić z tym, co minęło łatwiej i szybciej otworzymy się na nowe możliwości.

Zobacz także inne karty należące do Małych Arkanów:

  • ADD YOUR COMMENT