9 Denarów

9 Denarów

Jest to karta tarota należąca do Małych Arkanów z Dworu Denarów (kolor Karo).

9 Denarów

tarot na dziś

9 Denarów znaczenie

9 Denarów reprezentuje wygodę, bezpieczeństwo i stabilność. Człowiek, o którym mówi karta żyje w dostatku, w jego otoczeniu znajduje się wszystko to czego pragnął. Karta jest symbolem obfitości i dobrobytu, bogactwa i kontroli, dojrzałości i mądrości. Ciężka praca pozwoliła ci osiągnąć sukces i stabilny status, którym teraz będziesz się cieszyć. 9 Denarów mówi jednak, że to nie koniec dobroci, które na ciebie spadają. Wkrótce los będzie dla ciebie równie łaskawy. Twoja mądrość, doświadczenie i piękno pozwalają ci cieszyć się każdym darem od życia. Doceniasz je i zasługujesz, a więc masz okazje dostać ich więcej.

W pozycji odwróconej 9 Denarów również może wskazywać na sukces i wygodę. W tym wypadku jednak nie mamy tutaj styczność z czymś, na co sobie zasłużyliśmy. Odwrócona 9 Denarów mówi o wykorzystywaniu innych osób, budowaniu sukcesu na dokonaniach innych, braku prawdziwości i uczciwości. Karta może być również ostrzeżeniem. Zwraca uwagę na dużą pobłażliwość i łatwowierność przez, co sami padamy ofiarą przekrętu i manipulacji. Przypomina, że dobra materialne nie są kluczem do szczęścia i wyznacznikiem pracowitości, mądrości, czy statutu społecznego. Kiedy 9 Denarów jest w pozycji odwróconej może także ostrzegać przed obecnością pewnej kobiety w naszym życiu. Będzie to kobieta chciwa, łaknąca pieniędzy, niezaspokojona i zdolna do wszelkich posunięć.

9 Denarów uczucia

9 Denarów mówi o związku, w którym każdy czuje się wolno. Nie ma w nim poczucia ograniczenia i niepewności. Oboje partnerów podchodzą do siebie z szacunkiem, wspierają się i wzajemnie motywują do dalszego działania. Karta szczególnie lubi długotrwałe związki, to zwykle im zapowiada najlepszą wizję teraźniejszości i przyszłości. Każda relacja wymaga czasu i pracy 9 Denarów pokazuje, że twój związek ma ten etap za sobą i teraz czeka was już tylko spokojny czas. Będziecie cieszyć się sobą i własnym towarzystwem. Zapracowaliście sobie na zaufanie, stabilność i bezpieczeństwo. Jeśli chodzi o singli, karta głównie skupia się na wolności i korzyściach jakie daje wam samotne życie. Lubicie swoją niezależność i pełną kontrole nad sytuacją, a więc prawdopodobnie związki w tym czasie nie są dla was koniecznością. 9 Denarów mówi jednak o możliwości poznania drugiej osoby, która będzie starała się wzbudzić wasze zainteresowania lub wręcz odwrotnie. To właśnie wy traficie na osobę wolną i niezależną, która zachwyci was w całości. Rozpoczęcie i zbudowanie z nią jakieś relacji będzie jednak wymagać od was sporej ilości pracy.

9 Denarów praca i finanse

9 Denarów to dobry czas w twoim życiu zawodowym. Karta wskazuje na rozwój, dobrobyt i osiąganie sukcesów. Być może w końcu dorobiłeś się nowego, wyższego stanowiska lub pensji. 9 Denarów pokazuje osobę, która ciężko pracowała na to, co ma. Zasłużyła sobie na wszelkie dobroci i właśnie teraz będzie się z nich cieszyć. W kwestiach zawodowych 9 Denarów jest również kartą, która mówi o emeryturze. Pewien etap twojego życia powoli dobiega końca, przyszedł czas na zasłużony spokój i odpoczynek. W finansowym rozkładzie karta wróży duży dorobek, dorobek życia, możemy mówić o spadku, zdobyciu dobrze płatnej pracy lub sporej wygranej. Będziesz spokojny o swoje sprawy finansowe. Twoje źródło dochodów jest stałe i nic mu aktualnie nie zagraża.

9 Denarów zdrowie

Jeśli starasz się poprawić swoje zdrowie karta 9 Denarów to świetny znak. Mówi bowiem o dobrym samopoczuciu, energii i witalności. W momencie, w którym pracujemy nad swoją kondycją i zmieniamy swój styl życia 9 Denarów jest kartą patronującą. Twoja praca i wysiłek nie pójdą na marne i sam wkrótce ujrzysz rezultaty swojego działania. Osoby, które zmagają się z pewną chorobą również mogą liczyć na przypływ sił oraz dobre informacje o poprawie swojego stanu zdrowia. Leczenie przynosi efekty, które są zauważalne i przynoszą sporą różnice w twoim wyglądzie, zachowaniu i samopoczuciu.

9 Denarów rada

Karta radzi abyś nie rezygnował ze zmian, które nie są akceptowane przez innych. Pamiętaj, że sam jesteś sobie Panem.

9 Denarów miejsca

Z kartą 9 Denarów mogą być związane takie miejsca jak: kwiaciarnia, sale bankietowe, ogród, park, dom rodzinny, ośrodek wypoczynkowy, SPA.

9 Denarów TAK/NIE

Karta w pytaniach Tak lub Nie prawdopodobnie odpowie nam: TAK

Po ciężkiej pracy przychodzi czas na zasłużony odpoczynek. 9 Denarów symbolizuje dobrobyt, spokój, zadowolenie i obfitość. Jeśli o coś walczysz 9 Denarów wskazuje na wygraną i odniesiony sukces.

Zobacz także inne karty należące do Małych Arkanów:

  • ADD YOUR COMMENT