3 Kielichów

3 Kielichów

Jest to karta tarota należąca do Małych Arkanów z Dworu Kielichów (kolor Kier).

3 Kielichów

tarot na dziś

3 Kielichów znaczenie

Motywem przewodnim karty 3 Kielichów są wszelkiego rodzaju spotkania towarzyskie. Jest to karta ważnych uroczystości, spotkań towarzyskich, zjazdów, imprez, wesel, a także koncertów, festiwali oraz innego rodzaju zgromadzeń publicznych. Jeśli podczas czytania tarota wypadła nam karta 3 Kielichów oznaczać to będzie, że prawdopodobnie w naszym życiu nastał czas zabawy, przyjęć i celebrowania ważnych wydarzeń. 3 Kielichów jest pozytywną kartą, która wskazuje nie tylko na dobry czas, ale również na pogodę ducha, dobrą energię, siłę i sukces.

Kiedy trafiamy na 3 Kielichów w pozycji odwróconej powinniśmy spodziewać się, że długo wyczekiwane wydarzenia mogą zostać odwołane lub przełożone. Karta pokazuje nam, że w pewnym sensie nasze życie towarzyskie może przestać istnieć, głownie dlatego, że to my nie będziemy odczuwać chęci spotykania się z kimkolwiek. Niestety bardzo często odwrócona 3 Kielichów pokazuje nieszczerość w relacjach międzyludzkich. W rzeczywistości, ktoś kogo uważasz za przyjaciele, będzie plotkował za twoimi plecami lub zacznie życzyć ci źle.

3 Kielichów uczucia

Jeśli jesteś w związku karta wskazywać będzie na wszelkiego rodzaju wydarzenia, które można w nim obchodzić. Jak chociażby zaręczyny, ślub, narodziny dziecka lub rocznice. 3 Kielichów zapowiada również romantyczne wydarzenia, które nie są zaplanowane. Single, którym wypadła 3 Kielichów mogą spodziewać się powrotu do ich życia pewnej osoby z przeszłości. W przypadku, w którym ktoś nigdy nie był w związku lub bardzo długo prowadził samotny tryb życia, karta pokazuje wielu nowych adoratorów, którzy pojawią się w twoim życiu w najbliższym czasie.

3 Kielichów praca i finanse

Karta pokazuje nam, że będziemy w tym czasie mocno pochłonięci nowym prefektem lub zadaniem, które czeka na nas w pracy. 3 Kielichów również w sferze pracy wprowadza stan świętowania, chociażby pomyślnego ukończenia wyżej wspomnianego projektu, awansu lub imprezy firmowej.  W twoim miejscu pracy zapanuje dobra atmosfera, która będzie motywująca, a jednocześnie mimo sporej ilości pracy wprowadzi spokój i czas na wytchnienie. Karta 3 Kielichów pokazuje nam również, że nadszedł czas na urlop i zasłużony odpoczynek od pracy. W kwestiach finansowych 3 Kielichów mówi o sporej ilości pieniędzy, jednak również spora jej część może zostać wydawana właśnie na wszelkiego rodzaju przyjęcia, zabawę i uroczystości.

3 Kielichów zdrowie

Jeśli chodzi o zdrowie 3 Kielichów nie jest jedną z najlepszych kart. Pokazuje ona bowiem, że w obecnym okresie naszego życia możemy nie zauważać, że nie wszystko w naszym organizmie funkcjonuje jak powinno. Powinniśmy kontrolować swój stanu zdrowia, a objawy które zauważamy konsultować regularnie z lekarzem. Karta odradza pobłażanie w tych kwestiach.

3 Kielichów rada

Karta radzi, żyj tak jakby każdy dzień był ostatnim. Jeśli nie docenisz wsporę tego, co masz możesz łatwo to stracić.

3 Kielichów miejsca

Z kartą 3 Kielichów mogą być związane takie miejsca jak: kluby, sale taneczne, sale bankietowe, ale także wszelkiego typu miejsca, w których zgromadza się wiele osób. Jak chociażby kościół, szpital, kina, parki, galerie handlowe.

3 Kielichów TAK/NIE

Karta w pytaniach Tak lub Nie prawdopodobnie odpowie nam: NIE

3 Kielichów jest pozytywną kartą. Wskazuje na dobrą zabawę, sukces, imprezy i uroczystości, jednak wszystko potrafi być zgubne, a życie przewrotne. Choć odbiór 3 Kielichów zwykle jest pozytywny, może ona powiedzieć nam nie.

Zobacz także inne karty należące do Małych Arkanów:

  • ADD YOUR COMMENT