Królowa Denarów

Królowa Denarów

Jest to karta tarota należąca do Małych Arkanów z Dworu Denarów (kolor Karo).

Królowa Denarów

tarot na dziś

Królowa Denarów znaczenie

W ogólnym znaczeniu Królowa Denarów jest symbolem zamożności, dobrobytu i luksusu. Karta daje nam możliwość osiągnięcia pełni szczęścia i zadowolenia z życia. Królowa Denarów reprezentuje również walkę z problemami. Mówi jednak o rozsądnym i spokojnym podejściu do sprawy. Zaznacza, że pośpiech nie idzie w parze z skutecznością. Podchodząc do nich w sposób praktyczny i niecodzienny łatwiej poradzisz sobie z ich rozwiązaniem. Jako osoba Królowa Denarów jest dusza towarzystwa. To przyjazna, ciepła, otwarta i miła osoba. Jest niezwykle lojalna i pomocną. Stawia na praktyczne rozwiązania i porady. Ludzie chętnie przebywają w jej towarzystwie.

W pozycji odwróconej Królowa Denarów to zapowiedź porażki. Karta wskazuje na bezsensowne działanie, brak planów i jakiejkolwiek wiedzy, która byłaby przydatna w danym momencie. Odwrócona Królowa Denarów mówi o braku praktyczności w działaniu, niestabilności i niezorganizowania. Karta reprezentuje osobę o niskim statusie społecznym. Symbolizuje lenistwo, niechlujstwo, chaotyczność i zazdrość, które prowadzą człowieka na złą drogę. Odwróconą kartę Królowej Denarów powinniśmy więc traktować jako ostrzeżenie. Człowiek powinien zrobić wszystko, co w jego mocy, aby nie upaść. Karta może także sugerować, że w naszym życiu pojawi się kobieta niezwykle nieprzyjemna w swojej naturze. Karta opisuje ją jako materialistkę, zazdrosną i okrutną w swoim zachowaniu. Może zdarzyć się tak, że kobieta początkowo będzie sprawiać wrażenie miłej i towarzyskiej, jednak kryć się będą za tym złe intencje. Powinniśmy się jej wystrzegać, ponieważ jej obecność sprowadzi do naszego życia chaos i niebezpieczeństwo.

Królowa Denarów uczucia

Królowa Denarów mówi o związku pełnym bezpieczeństwa i zaangażowania. Twoja relacja z partnerem jest trwała i stabilna, ponieważ oboje ciężko nad nią pracowaliście. Karta mówi o związku, w który zostało włożone wiele pracy, dlatego też nie ma w nim miejsca na żadne niedogodności. Nadszedł czas, w którym powinniście cieszyć się swoim związkiem i czerpać z niego to, co najlepsze. Karta mówi o wspólnych wyjazdach, wakacjach, chwilach spędzonych tylko we dwoje. Królowa Denarów mówi o osobie przyjaznej, troskliwej i opiekuńczej, która wypełni nasze życie pozytywną energią. Jeśli zaś jesteś singlem karta Królowej Denarów będzie wskazywać na bardziej precyzyjne dobieranie partnerów. Oznacza to, że nie powinieneś pchać się w związek tylko po to, aby w nim być. Nie buduj relacji z pierwszą napotkaną osobą. Postaraj się dać sobie czas, poznawaj ludzi i wybierz najbardziej idealnego kandydata spośród wszystkich. Twój partner powinien chcieć od związku tego samego, co ty. Nie uda ci się zbudować trwałej relacji z osobą z zupełnie innego środowiska.

Królowa Denarów praca i finanse

Karta symbolizuje praktyczność, dobre zorganizowanie i szybką realizacje sowich celów, jest więc świetną kartą w rozkładzie dotyczącym pracy i finansów. Może również wskazywać obecność pewnej kobiety w twoim życiu zawodowym. Królowa Denarów to kobieta sukcesu i bizneswoman, która stawia na ciężką pracę i jej szybkie i zadowalające rezultaty. Może objawić się jako wspólniczka, partnerka, szefowa lub ktoś, kto pomoże ci w znalezieniu odpowiedniej oferty pracy dla ciebie. W kontekście finansowym, karta obiecuje dobre wyniki i poprawę finansową. Symbolizuje dostatek i luksus, a co za tym idzie wysokie zarobki lub premie. Możemy być pewni, że kiedy pojawia się Królowa Denarów nasze finanse będą na dobrym poziomie.

Królowa Denarów zdrowie

Królowa Denarów stawia na luksus, a więc w rozkładzie odnoszącym się do zdrowia i dobrego samopoczucia zapowiadać będzie odpoczynek i regeneracje. Pokazuje, że jeśli masz problemy ze zdrowiem, mogą być one spowodowane tym, że w nieodpowiedni sposób traktujesz siebie i swoje ciało. Być może jesteś dla siebie zbyt surowy lub wręcz przeciwnie zbyt pobłażliwy. Powinieneś bardziej dostosować swój plan dnia oraz dietę do potrzeb własnego organizmu, pomoże ci to w uzyskaniu lepszego samopoczucia i zdrowia.

Królowa Denarów rada

Karta radzi abyś śmielej odwiedzał nowe miejsca. Możesz doświadczyć w nich ciekawych przeżyć oraz poznać ludzi, którzy wiele zmienią w twoim życiu.

Królowa Denarów miejsca

Z kartą Królowej Denatów mogą być związane takie miejsca jak: miejsca, w których cię jeszcze nie było, w których obowiązuje dress code, stare budynki, duże pomieszczenia.

Królowa Denarów TAK/NIE

Karta w pytaniach Tak lub Nie prawdopodobnie odpowie nam: TAK

Królowa Denarów to karta dobrobytu, luksusu i doskonałości. Zapowiada okres, w którym człowiek ma wszystko czego pragnie i śmiało może z tego korzystać, jednocześnie nadal nie boi się ciężkiej pracy. Karta mówi o uczciwości, dojrzałości i docenianiu tego na, co się zapracowało.

Zobacz także inne karty należące do Małych Arkanów:

  • ADD YOUR COMMENT